Tu je moj Voloda! 4 krat zenaty a on medzi chlapmi v NY:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tu je moj Voloda! 4 krat zenaty a on medzi chlapmi v NY:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nech žije socializmus! Sudruh Ondrias a co ten socializmus uz zomrel? Preco zacat od 1989, ja by som zacal od 1938.
Nuz, sudruzka plukovnicka Frnova,musim ti dat plusku.Ale tvoja ustipacnost ti zostala:-))Ze tvoj Gusto nedostal tu istu poctu ako Vasek je asi vtom co moj otec povedal" Kazdy dostane to co si zasluzi".
Prajem ti vesele Vianoce a hodne zdravia v Novom roku aby si nas obstastnila tvojimi "objektivnymi blogmi."
Zaza ako vzdy trefne, na 100% suhlas. Cest jeho pamiatke.
To mas pravdu,ostuda zostane aj ked si vymenia kabaty a budu pisat v inotajoch.
Sudruzka plukovnicka Frnova je zvyknuta davat rozkazy a zrazu musi aj posluchat a to je tazke:-)))
No vidis sudruzka plukovnicka je to vzdy lepsie ako toto:
Prestávam tu nadobro písať! Už naozaj nemám čo Viac napísať. Končím!
ankaf
Odporúčame