"Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku" a podpálili vlajku EÚ!!!!!! Dneska vlajku a zajtra knihy a pozajtra Bratislavsky hrad?
"Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku" a podpálili vlajku EÚ!!!!!! Dneska vlajku a zajtra knihy a pozajtra Bratislavsky hrad?
Najviac homosexualov je u moslimanov len u nich je tato tema tabu.
Niektorí ľudia musia porozmýšľať, aby povedali nejakú blbosť
Každá udalosť sa v pamäti očitého svedka i v líčení rozprávača rýchlo mieša s výtvormi fantázie. (Feuchtwanger)
Sudruhovia bude revolucia??.-))))) Existuje taka zvlastna profesia: rozkradac statu. Dnes moze clovek s diplomatkou ukradnut viac ako s pistolou.
oskar,ta posledna veta je zaujimava:-))))))))
Uz len ta veta "budovat socializmus" je zavadzajuca, lebo ked chcete nieco budovat potrebujete kapital.....a kradnutie a podvadzanie bolo za sociku neurekom.len sudruhovia povedali ved to je nase:-))))
Prečo budovat socialismus?
Je to lachšie ako pracovat.......
Prečo maju včely med? Pretože maju královnu a nie generálneho tajomníka.:-)
..Skutočné problémy možno prekonať,len vymyslené sú neprekonateľné..
Pri náraze kosy na kameň lietajú aj iskry... U Ollma a jeho "verných" je latka tolerancie nastavená veľmi nízko ale pritom od oponentov si vyžadujú vysokú latku tolerancie... Zjednodušene povedané situácia sa zvrhla do stavu , vyfaulovania politického oponeta z ihriska v rozbehnutých kortešačkách.... o to sa Ollmo a spol. usiloval provokáciami... niektorí sa dali sa vtiahnuť do ich hry...
dalo by sa aj tak anticenzura????
Mladá generacia má pocit, že s nou pricháza lepší svet. Stará generacia má pocit, že s nou ten lepší svet odcháza.
p.fugedi sam viete ze ignore nestaci!!If everything goes well, dont worry about it, it will soon be over...
Ale existuje, len ju netraba zneuzivat!!! Žiadny cieľ nie je tak vysoký, aby ospravedlnil nečestné metódy.
"Einstein"
Mnohí ľudia sa podobajú počítačom.
Nikdy sa nemýlia. Sú len zle naprogramovaní.
Akokoľvek sa snažíš hrať v živote podľa pravidiel, nakoniec zistíš, že tí, čo podľa pravidiel nikdy nehrajú, sú šťastnejší ako ty.
Odporúčame