Aj Indiáni sa len bránili a napokon o všetku pôdu prišli. S Palestíncami to nie je iné, postupne prichádzajú o pôdu, ktorá patrí im. Toto ale nie je stredovek a ani Palestínci nie sú osamotení, koniec je nedohľadne a vôbec načo je toto dobré?
Aj Indiáni sa len bránili a napokon o všetku pôdu prišli. S Palestíncami to nie je iné, postupne prichádzajú o pôdu, ktorá patrí im. Toto ale nie je stredovek a ani Palestínci nie sú osamotení, koniec je nedohľadne a vôbec načo je toto dobré?
Dlho už také v Nemecku ako podpora Izraela nebude, už ste si tam navozili obohacovačov, oni vám to vysvetlia.
Silné reči nemeckého kancelára, ktorý si myslí, že mu nič nehrozí. Rusi by už konečne mali prekročiť červenú čiaru a streliť raketku aj na územie NATO, potom by už bolo ticho od takýchto hrdinov. Potom by možno aj mnohí obyvatelia Európy pochopili, že tu ide do tuhého a aj oni môžu byť cieľ...
Ako sa môže Izrael postaviť Iránu? Akonáhle použije atómovú bombu je s ním koniec, stratí právo na existenciu.
Izrael už dlho pracuje na svojom sebazničení presne ako Ukrajina. Akonáhle ustane pomoc Američanov Izraelci si užijú ťažké chvíľky, presne ako Ukrajina. Žiadna snaha z izraelskej strany o dohodu s Palestíncami a Arabmi, presne ako z Ukrajinskej strany s Rusmi. Hegemónove dni sú ale spočítané a hodiny tikajú...
Došli argumenty tak ostali len nadávky, realita ti nesedí do tvojho videnia sveta, že.
Palestíncov v ich domove utláčajú na rozdiel od Ukrajincov. Sú to Ukrajinci, ktorí pália ruské knihy a upaľujú Rusov.
A prečo ich teda posielame Ukrajine to je tiež agresor, dovolil si vybudovať štát na Ruskom území presne tak ako Palestínci na Židovskom.
Budem rád keď pridáš aj Izrael, keď už menuješ odpad civilizácie, to sú tiež fašisti, ktorí utláčajú Palestíncov.
Rozmýšľam aké zbrane by sme mohli Palestíncom poslať, budú sa posielať že? Nejaké tanky by sa im zišli aj rakety s dostrelom aspoň 80 km a z tých F16 čo nám dôjdu by sme tiež pár mohli poslať však GB ich vycvičí. No a sankcie tiež pôjdu, nedodáme ani nedovezieme z Izraela už ani šroubik. Je to veľmi dôležité, keď môžeme bojovať proti fašizmu.
Zatiaľ ideš bezo zmeny.
No zdá sa, že dnes sa tu hráš na chytrého iba ty a to dokonca bez akýchkoľvek faktov.
Správne na USA je spoľah, raz sa ide do posledného Ukrajinca tak sa na tom nebude nič meniť! Ďakujeme za každého mŕtveho alebo zmrzačeného Ukrajinca a na záver by som si dovolil parafrázovať výrok s ktorým som sa v detstve často stretával v literatúre z histórie hegemóna: Dobrý Ukrajinec je mŕtvy Ukrajinec.
To je teda rianda stupidita čo si treskol, Rusi sú veľmoc a tým pádom ovláda svoje okolie, kam sa im nasomrovalo NATO a tak ich odtiaľ vyženú, doplatí na to Ukrajina, holt akých kamarátov máš tak dopadneš!
To áno hlavne pred priateľstvom s USA, to priateľstvo Ukrajinu ničí a zničí, zostane z nej len torzo a z populácie takisto!
Vojna sa ešte nekončí, ani sa tak skoro neskončí. Ešte je potreba nechať zabiť a zmrzačiť veľa Ukrajincov a keď sa minú je tu ešte aliancia ochotných, ktorá čaká na zapojenie do bojov. Ešte nie je zničených dostatok zbraní tak, aby sa zisky vojensko-priemyselného komplexu zabezpečili na celé desaťročia, ešte nie sú otestované všetky nové zbrane a urýchlený ich vývoj, ešte nie je Rusko dostatočne vykrvácané tak, aby sa nemohlo rýchlo rozvíjať aj keď už nie je šanca na jeho porážku...
Ty kde žiješ? Asi na inej planéte, oni sem neprišli robiť, to my máme robiť na nich. Kresťania sú pre nich otroci, tak sú vychovaní. A ateisti pre nich nie sú ani ľudia, tí stoja ešte nižšie, tých môžu beztrestne znásilňovať a zabíjať, sa už zobuď z liberálneho sna.
Prajem si aby si mal pravdu ale tvoje prebudenie príde blízko, keď sa jedného pekného dňa zobudíš a v tvojej obci bude 50-tka mladých nabušených samcov čo nemajú čo robiť a jeden policajt čo ich má strážiť.
Viem ja, možno v Lešti ich zhromažďujú než ich začnú lifrovať po celom Slovensku.
Héééj a kadiaľ asi pokračujú na Západ keď Poľsko, Česko a Rakúsko zavreli hranice, tadiaľ neprejde ani myška.
Odporúčame