Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.
Cudzím záujmom tu predsa slúžiš ty. Podpora Ukrajiny a prijímanie ich utečencov, predsa neslúži záujmom Slovenska. A nesnaž sa ma tu strašiť rozpínavosťou Ruska, to je len blud pre ovce. Rusko predsa nezaútočilo na pobaltské krajiny hoci je v nich prenasledovaná ruská menšina a nezaútočilo ani na Fínsko a Švédsko hoci sú alebo budú v dohľadnej dobe v NATO. Okrem toho Rusi sa pred začatím vojny snažili dohodnúť, dlhé roky upozorňovali, že Ukrajina v NATO je pre nich červená čiara, neboli vypočutí a to je výsledok. Rusi sa aj jasne vyjadrili, že už nechcú mať s Európou nič spoločné.
Keby si aspoň trochu rozumel tomu čo sa deje na Ukrajine tak by si tu netrieskal také bludy akože Ukrajina vyhrá a podobne. Po prehre dnes už 25 miliónovej Ukrajiny ale nečakám od teba sebareflexiu, takí ľudia ako ty jej nie sú schopní.