Posledný rok v škole, potom nastúpia na frontu, kde budú ako potrava pre delá. Vojnová Ukrajina nie je najlepšie miesto pre život. Slováci rozmýšľajte koho zvolť, aby to tak nedopadlo aj u nás.
Posledný rok v škole, potom nastúpia na frontu, kde budú ako potrava pre delá. Vojnová Ukrajina nie je najlepšie miesto pre život. Slováci rozmýšľajte koho zvolť, aby to tak nedopadlo aj u nás.
Nuž budeme sa Trnave vyhýbať ako sa len dá.
Západná Európa smeruje k islamským kalifátom a tam im priemysel nebude nanič, takisto ako atómové elektrárne, takže všetko beží v súlade s plánom.
Veru, veru...
Zase ľudské filozofie, vy máte fakt ego až na Mesiac, keď si myslíte, že máte monopol na pravdu.
Zaujímavé je, že sa ale na iný argument nezmôžete, asi vám to v hlavičkách zaškrípe, zasekne sa a nabehne páska s náhradným programom. To je ľudská filozofia a teda nemôže mať pravdu aj keď to logicky sedí alebo tak niečo.
U mňa to majú stále dobré a vôbec tieto mainstream články sú len trápna propaganda.
Zase tá istá rozprávka o wunder wafen. Žena či muž, veľmi veľa buď hlúpych alebo predajných ľudí je v politike. Chcelo by to zmenu, zaveďte systém ako vo Švajčiarsku, nech sa všetko rozhoduje v referendách, horšie ako to čo tu máme v Európe za politikov to 100% nebude.
Si obyčajný proamerický trol, ideš do ignore listu.
Rusko nechcelo nič dobýjať, pred začatím vojny viedlo diplomatickú kampaň(bez odozvy druhej strany) na predídenie konfliktu, bolo to aj v mainstreame, doštuduj.
Nože podlož svoje tvrdenia nejakými argumentmi začínam mať pocit, že len strieľaš od boku.
Nie neprišlo, práve naopak je to žalostné a absurdné, máme tu v Európe ďalšieho diktátora, ktorý pre plány hegemóna nechá zničiť svoj národ.
Veď choď brániť ukrajinskú vlasť keď sa ti chce zomierať.
Naštuduj si celú túto vojnu nestačí len opakovať jednu vetu, že Rusko je agresor, pretože to nie je pravda.
Obrana vlasti? Veď hneď po začiatku vojny si obe strany sadli a vypracovali dohodu, ktorá sa mohla stať základom mierového urovnania. Ukrajina na nátlak Západu z rokovania odišla, odvtedy pretieklo veľa vody a veľa Ukrajincov bolo zmrzačených a zabitých. Takže aká obrana vlasti? Nie, iba plnenie cieľov hegemóna spoza oceánu a pritom likvidácia vlastného štátu na viacerých úrovniach.
Ukrajinci by sa okrem tej ofenzívy čo vedú na viacerých miestach aj snažili pripraviť na jarnú ofenzívu ale majú veľké problémy s ľudskou silou aj o tom je ten článok. Nastal deň kedy sa zistilo, že ľudia došli...
Pokiaľ viem ja na Ukrajine sa čaká kým ukrajinská ofenzíva odznie a potom sa do toho pustia Rusi. Ale článok bol o mobilizácii a tam to nijako neuhráš, Ukrajina prehráva, stráca mužov a teraz už prejde na starcov a deti. Stojí vôbec nejaký cieľ za to, aby sa takto likvidoval národ, veď je to genocída zo strany vládnucej vrstvy, miesto toho aby dohodli mier nechajú vyvraždiť celú mužskú populáciu.
Asi si nečítal článok ale píše sa tam o ďalšej vlne mobilizácie, tak skús porozmýšľať.
Pamätám si keď sme pozerávali filmy z 2 sv. vojny a obrázky ako pred koncom vojny Hitler vo vojnovom Berlíne šaškoval pred obráncami Berlína, čo boli starci a deti. Zelenskyj sa zjavne dopracováva k tomu istému a to je ešte ku Kyjevu veľmi ďaleko. Aké ťažké je vymaniť sa zo zajatia myšlienok, keď vám niekto roky vymýva mozog...
Presne tak, bude to dohoda Rusov s Američanmi, ktorá rozhodne o tom kto bude a kto nebude v NATO. Slovensko nemá kompetencie rozhodovať o takých veciach, Mečiar sa o to pokúsil a
média plus slúžky Západu(Dzurinda a spol) sa o neho postarali. Teraz to nie je iné, všimnite si ako sa hneď všetci vyhraňujú proti stranám, ktoré by chceli rozhodovať o veciach, ktoré sa riadia z vyšších úrovní. Nadnárodné riadenie sa vždy snaží s takýmito stranami skoncovať.
NA druhej strane pozri si tlač alebo vyhlásenia politikov, nikto ti tu pravdu nepredá na zlatom podnose. Procesy a riadenie sa skrývajú ako sa len dá, môžeme dokonca napísať, že elita bojuje proti ľudu všetkými prostriedkami.
Skôr kde si chybu urobil ty. My bojujeme s Putinom odstavením sa od energonosičov z Ruska a zatiaľ USA svoj dovoz zvyšuje. Ak ti toto nevadí potom ti nezáleží asi na ničom a si ideálny kandidát za politika, aj oni sú všetci psychopati a sociopati(jedinci z nevyvinutou empatiou a pochopením).
Obidvaja tvrdíme to isté, že sa človek musí zmeniť, aby prišiel k Bohu. Ty tvrdíš, že stačí viera a život podľa 10 prikázaní. Ja tvrdím, že Boh od nás chce úplne všetko, teda aj naše ego a len viera nestačí. Pokiaľ existuje len externý Boh tvoje tvrdenie je v poriadku, ak je však Boh v každom z nás tvoj postoj je nepostačujúci. Finta je ale v tom, že aby sme si overili či je Boh v nás musíme sa najprv ega vzdať. A tak je to o postoji každého z nás. Ako píšem skôr, v jednom živote to pôjde ťažko, najprv si musíme užiť náboženstva a vieru, keď napokon po viacerých životoch zistíme, že tadiaľ cesta nevedie...
Odporúčame