To iste a sklady hrachu a obilnín vybuchujú veľmi okázalým spôsobom, raz darmo na Ukrajine sa rodí výbušná pšenica a hrach...
To iste a sklady hrachu a obilnín vybuchujú veľmi okázalým spôsobom, raz darmo na Ukrajine sa rodí výbušná pšenica a hrach...
Ad 1, keby k tomu dnes Rusko pristúpilo, že bojuje s NATO (inštruktori, žoldnieri, spravodajské info, zbrane, velitelia, výcvik)už by sme boli niekde inde. Takže prosím o rovnaký meter pre obe strany. Prosím o citát Putina kde hovoril, že ukrajinská armáda bojovala s ruskou regulárnou armádou v separatistických republikách.
Ad 2, to nemyslíš vážne, jedna vec sú vyhlásenia pre média a druhá je realita
Ad 3, Na Zemi sa hranice štátov formovali jediným spôsobom(až na výnimky) a to vojnami. Rusko Krym vojensky obsadilo a je teda ruský a kým ho neobsadí niekto iný nezmení sa to.
Ad 4, To už nezistíme, dnes je realita taká, že NATO má záujem o Ukrajinu.
Ad 5, Nechce sa mi to hľadať ale tých vyhlásení z rôznych úrovní administratívy USA sa dá nájsť dosť.
Ad 6, Príklady čo si uviedol neviedli k zmene režimu aspoň nie priamo. Rusko a jeho vedenie sa určite cíti veľmi ohrozené NATOm a teda bude bojovať do konečného víťazstva pretože Ukrajina a NATO sú vierolomné viď napr. vyhlásenie Merkelovej.
Ad1, prečo teda Merkelová vyhlásila, že Minské dohody boli len získaný čas na vyzbrojenie Ukrajiny? A vôbec všetka činnosť Ukrajiny smerovala k ovládnutiu(vojenskému riešeniu) a nie dohodnutiu sa so separatistami. Vybudované opevnenia na ukrajinskej strane tiež svedčia o tom, že Ukrajina plánovala vojnu.
Ad2, Iste nie priamu iba proxy vojnu viď bod 1, Ukrajina nie je od 2014 roku samostatná je satelitom USA takže USA sú zdrojom vojnochtivosti Ukrajiny.
Ad3 a čo Krym?
Ad4 Pozri novelu ukrajinskej ústavy zo 7.2.2019. Jasné vyhlásenie NATO na poslednom samite bolo, že Ukrajina pôjde do NATO po vojne, takže vlastne nepriamo nútia bojovať Rusko do úplného víťazstva pretože kým trvá vojna nehrozí vstup Ukrajiny do NATO.
Ad 5 nezmysel, oni len nechcú aby Rusko použilo jadrové zbrane a aby sa zachovala ich kontrola. Vyjadrili sa jasne chcú ovládnuť Rusko
Ad 6, Prehratou vojnou na Ukrajine by to neskončilo na tom trvám, podmienky mieru by boli pre Rusko tak tvrdé, aby viedli k zmene režimu
Takže EÚ trápi potravinová kríza a zároveň bránia Rusku vyvážať potraviny a hnojivá, nezdá sa vám milí euroúradníci, že si protirečíte?
Povoľte Rusku vyvážať potraviny a hnojivá a bude vyvážať aj Ukrajina, ale na to vy nepristúpite pretože vám nejde o hladové krky ale o zničenie Ruska, pokrytci.
Za blbca si tu ty, len si to naštuduj a tú mainstream verziu si strč za golier. Japonsko túžilo sa vzdať hlavne po tom ako im v Mandžusku Rusi ukázali, že sa na kontinente nemajú šancu sa udržať...
Prečo?
Veď Ukrajina s veľkým bratom za chrbtom sa veľmi snažila Rusko vyprovokovať k vojne až sa jej to napokon podarilo. Veľký brat má cieľ ovládnuť Rusko a netají sa tým, takže je nelogické predpokladať, že prehrou sa to pre Rusko skončí.
Jadrovú zbraň doteraz použilo USA a to proti civilom. A realita sa napĺňa skutkami a nie rečami. Takže je to USA, ktoré je potrebné neustále upozorňovať, že je nemožné vyhrať atómovú vojnu s Ruskom, pretože sú to USA, ktoré má v sebe inštinkt jadrového zabijaka.
Moskva rozmiestnením taktických jadrových zbraní v Bielorusku poslala signál aj Poľsku, aby ani náhodou nepomýšľalo na jeho prepadnutie. Niet divu, že poľskí generáli znervózneli. A to, že to bolo zverejnené v mainstreame má asi za úlohu posilniť plebs v uistení, že máme všetko pod kontrolou. Nie nemáme, celá tá hra s eskalovaním konfliktu môže skončiť veľmi zle a čím dlhšie trvá tým väčšie riziko...
Rusko na rozdiel od NATO nemôže túto vojnu prehrať, nemá už kam ustúpiť. Po prehre na Ukrajine by nasledoval útok na Rusko samozrejme z ukrajinského územia tak, aby to nebola horúca vojna NATO vs. Rusko.
Pre nás sú zbytočné, šup, šup darovať Ukrajine. My ich len s hrdosťou zaplatíme.
Takže Boh je síce vševedúci ale iba keď chce, zaujímavé. Aj pán autor používa napr. rozpoznanie ľudskej reči iba keď chce. Tak to sú také vykrúcačky ako dodržať vševedúcosť a nevedomosť Boha zároveň. Je jasné, že náš pohľad na Boha je tu mimo, a naznačuje, že niečo je inak.
Ako som to už niekde tu písal rozpoznanie dobrého a zlého naznačuje, že Adam a Eva začali prežívať svoj život v mysli, lebo len tá pozná dobré a zlé. Takže to buď znamená objavenie sa mysle u ľudí alebo začatie jej používania. A to znamená aj objavenie sa ega, pretože ego bez mysle neexistuje. Teda človek padol zo svojho božského stavu, kedy prežíval bez odporu v súlade so stvorením, do ega, kedy sa vyhranil ako individualita tela a mysle. Je to objavenie sa človeka. Zároveň je to aj jasné naznačenie ako sa máme vrátiť k Bohu a to ovládnutím mysle a prestaním sa stotožňovať s telom a mysľou. Toto presne nám hovoria aj iné náboženstvá ako budhizmus, hinduzimus alebo jóga...
Môže dopadať čo chce kam chce, pokiaľ nebudú chcieť Američania vojnu s Ruskom tá nebude, nech by aj hneď Rusko zaútočilo napr. proti Poľsku a nebude sa dať z toho vykrútiť Američania opustia NATO alebo pôjdu v móde Ukrajiny teda dodávky zbraní a nič viac. Kto nechápe to, že pre USA exitujú len záujmy a zmluvy iba vtedy ak sú v súlade so záujmami inak pre nich neznamenajú nič nech si preštuduje dejiny.
Prírodné katastrofy alebo dokonca zmenu klímy je potrebné riešiť na najvrchnejšom poschodí riadenia ľudstva. Keďže tam sú usadení židia a satanisti, ktorých jedinou agendou je zotročenie ľudstva bez možnosti úniku, tak myslím, že všetky tri skupiny k tejto problematike zaujali správny postoj. Čo ešte dodať, je potrebné zlepšovať svoju vlastnú karmu, tak sa najlepšie vyhneme aj takýmto hrozbám a keď to nevyjde, keď budeme nejakou prírodnou katastrofou zmetení z povrchu zemského? Pre nás to bude rozdiel, pre túto planétu takmer žiaden, možno si len trochu vydýchne o niečo parazitov na povrchu menej...
Tak páni a dámy aspoň vidíte ako by vyzeralo Slovensko keby sa dostali k moci progresívci a spol. Keď si ich zvolíte aj po tomto upozornení zodpovednosť bude na vás.
Svet sa nám rozdelil na Západ a jeho podporovateľov na jednej strane a na druhej zvyšok krajín s rôznym spektrom vzťahov k Rusku ale vlažným so Západom natoľko aby nepodporili Ukrajinu. Je veľmi otázne či Západ dokáže vnútiť svoju vôľu týmto krajinám aj o to sa v tejto vojne hrá. Ak prehrá Rusko zvyšok sveta pravdepodobne podľahne tlaku. Ak prehrá stratí všetky šance na vedúce postavenie. A Západ už prehral, vidieť to aj podľa toho akým tempom sa nám začína rozširovať BRICS. Vitajte v novom svete.
Ja nie som očkovaný ale niektoré profesie nemali na výber, pamätám si dobre ten tlak preto píšem, že musia a chcú poslúchať média, politikov a známe osobnosti.
Tieto trollské príspevky od veci mi už lezú na nervy, nikto z vás proamerických trollov sa nikdy neodvážil odpovedať na podstatu môjho príspevku,.
Do ignore listu ideš aj ty.
A prečo má dnes tak veľa ľudí nehnuteľnosť, nad tým si sa nezamýšľal, ja viem myslenie bolí. Socializmus som tu uvádzal pre porovnanie ako sa otročilo vtedy a ako dnes, to je všetko. A to, že dnes je veľa tovaru asi bude súvisieť s tým, že ľudstvo ako také pokročilo nemyslíš?
Socializmus bol najlepší systém v ktorom som žil aj keď tesne, stačilo vychytať tých pár múch... Dnes je to vlčí systém, kde vládnu peniaze a zlepšiť sa to už nedá, pretože padlé školstvo produkuje len samých blbcov...
To predsa nemyslíš vážne, si myslíš, že každý v tejto republike je padnutý na hlavu? Ideš do ignore za takéto klamstvá.
Utrpenie Ukrajincov je nesmierne ale čo by už nespravili pre pánička za oceánom. Jediná šanca pre nich ako to prežiť je vzdať sa aj tak mnohí z nich činia, pretože ak majú veľa zranených a často sa stáva, že nemajú zabezpečený ich odvoz tak sa ich velitelia sa radšej vzdajú pretože sa o nich Rusi postarajú.
Odporúčame