Ako by si mohol vidieť realitu keď máš plnú hlavu, to je nemožné. Musíš byť ticho bez akéhokoľvek očakávania, to je žitie v prítomnosti.
Ako by si mohol vidieť realitu keď máš plnú hlavu, to je nemožné. Musíš byť ticho bez akéhokoľvek očakávania, to je žitie v prítomnosti.
Nekecaj ak to nie sú siroty kde sú ich rodičia? Prečo neboli pri svojich deťoch? Biologických rodičov je možno zistiť vždy, na to je test DNA.
Príčina je v tom, že ľudia si neveria a sú pohodlní. Myslia si, že cirkev to už vyriešila tak načo by sa namáhali. Cirkev si ale vymyslela nielen cirkevné bludy ale aj fiktívnu realitu. Je to až s podivom ako veľmi sme ovplyvňovaní tradíciou a zvyklosťami.
Parazit aj s celou kráľovskou rodinou, je to zaujímavé ako môžu ľudia tlieskať niečomu takému.
Ty si sa už stretol so štátom lebo ja ešte nie a veď sú to deti, stačí keď sa má kto o nich postarať a áno každý z nás dostal v rodine špecifickú výchovu a čo teraz?
Teraz som v pomykove, ktorý štát tým myslíš, lebo Ukrajine(pardón USA) stačilo podpísať neutralitu Ukrajiny a žiadna vojna by nebola.
Pozri si vojny, ktoré viedli USA, tie straty civilov a tie zničené mestá. Rusi s Ukrajincami bojujú v rukavičkách a za tým si stojím.
Veď o to ide, dnes už USA nemajú tú silu, aby niekoho nútili.
Niekedy pozdvihnem viečko nad logikou prispievateľov a ty si teraz tiež taký prípad, ale nič v zlom.
Autor vie vycítiť pulz doby nesťažuje sa na vyjadrovanie proti ruských prispievateľov, ktoré je plné nadávok a trolovania. Nesťažuje si ani na mazanie príspevkov a celých vlákien v diskusii to nie.
Nuž, lepšie ako doláre, tie už dnes neberie každý.
To že to nemuseli byť siroty tu ale nevyriešime, to je záležitosť politikov.
No neviem ako na Ukrajine, ale teraz je to vojnou sužovaná krajina a koniec vojny v nedohľadne. V Rusku tie deti sú umiestňované v náhradných rodinách a to porovnanie slobody mysle snáď nemyslíš vážne. Každá krajina má svoje špecifiká a Rusi a Ukrajinci tiež. Môžeme tu polemizovať či je lepšie učiť deti nenávisti ku všetkému ruskému alebo je lepšie ich učiť, že vlasť je hodná aj najvyššej obety. Ale je to len akademická debata ak sa tým deťom dostane láskavého prijatia v tej ktorej rodine, čo viac si môžu priať?
Dám len príklady. Kniha exodus tam je toho plno a hovorí to samotný Boh:
Toto hovorí Hospodin, Boh Izraela: Nech si každý pripáše meč na bedrá. Prejdite po tábore od jednej brány k druhej a nech každý zabije svojho brata, každý svojho priateľa a každý svojho príbuzného. Léviovci urobili tak, ako rozkázal Mojžiš. V ten deň padlo z ľudu asi tritisíc mužov.
Zachovávajte deň sobotného odpočinku! Nech vám je svätý! Kto ho znesvätí, musí zomrieť. Každý, kto by v ten deň pracoval, nech je odstránený spomedzi svojho ľudu.
Levitikus:
Keď sa dcéra niektorého kňaza znesvätí smilstvom, znesvätí svojho otca. Nech je upálená.
Kto bude zlorečiť Pánovmu menu, musí zomrieť: všetok ľud ho bez milosrdenstva ukameňuje.
Kliatba Boha:
Ak ma ani potom neposlúchnete a naďalej mi budete odporovať, 28 aj ja vám budem odporovať svojím hnevom a sedemnásobne vás potrestám za vaše hriechy. 29 Budete jesť mäso svojich synov i svojich dcér.
Atď. je toho fakt veľa, takto sa prejavuje "milujúci" izraelský Boh.
Vojna sa raz skončí a vyriešia sa aj sporné prípady a ostatné deti dostali šancu na normálny život určite lepší ako život siroty na Ukrajine.
Je to zaujímavé ako sa dá interpretovať skutočnosť. Z jednej strany je to únos a vymývanie mozgov detí. Z druhej strany záchrana detí z bojových zón a udelenie možnosti žiť normálny život v náhradných rodinách. Nezabúdajme stále, že na Ukrajine beží vojna, teda komunikácia medzi prípadnými rodičmi na Ukrajine a deťmi v Rusku je veľmi zťažená...
V tých pasáž čo z biblie poznám sa izraelský Boh prejavuje ako žiarlivá, pomstychtivá zrúda, k šťastiu má teda dosť ďaleko.
Ak si myslíte, že psyops majú len na Ukrajine tak ste vedľa. Keďže Rusi nemajú prístup k svetovým médiám robia to cez vyhlásenia Medvedeva a teraz aj Prigožina. Oni chcú Ukrajincov natlačiť do poslednej ofenzívy pretože vedia, že potom už Ukrajinci končia...
Jedným z míľnikov duchovnej cesty je žitie v prítomnosti, keď človek začne krotiť činnosť mysle, ktorá mu aj tak prináša len posilňovanie ega spravidla cez negatívne pocity. Milí strážcovia prestaňte sa zaoberať bludnými predstavami, nič dobré vám do života neprinesú a začnite žiť tu a teraz je to oslobodzujúce.
Neviem či je úplne správne prenasledovať záhradkárov. Tým sa robí miesto na trhu pre syntetické drogy, v USA teraz fičí fentanyl a nechcime, aby prišiel aj k nám...
Prípad Kuciak nebola žiadna náhoda a aj tu si stačí pospájať dve a dve a človek vie koľká bije.
Keď sa pripravovala zmluva o prítomnosti amerických vojsk na Slovensku, vtedy v nejakých USA novinách bol článok o tom, že sú plány na Slovensku zriadiť výcvikové stredisko pre ukrajinských partizánov(rozumej teroristov), takže len sa napĺňajú plány...
Odporúčame