Môžeme napísať, že rozhodujúca bitka rusko-ukrajinskej(nato) vojny skončila. Skončila sa víťazstvom Ruska. Je to ako Stalingrad, to bola tiež rozhodujúca bitka na východnom fronte. Vojna potom ešte pokračovala viac ako 2 roky. V Stalingrade to trvalo pol roka tu viac ako rok. Teda vyzerá to na pokračovanie ešte 4 alebo 5 rokov kým bude koniec vojny, máme sa teda ešte na čo tešiť. Uvidíme snáď takéto jednoduché porovnanie nie je správne.

