Autor má pravdu, tu sa mažú príspevky v diskusiách bez akéhokoľvek upozornenia len kvôli vysloveným názorom.
Autor má pravdu, tu sa mažú príspevky v diskusiách bez akéhokoľvek upozornenia len kvôli vysloveným názorom.
Mňa zase zarazila neznalosť skutočných dejín druhej svetovej vojny, pretože pán autor je učiteľ. Čo myslíte koľko civilistov bolo vyvraždených v Slovanských národoch a koľko u židov. A toto je jedno z veľkých klamstiev a manipulácii, ktoré sú živé ešte dnes. Ak toto pochopíme potom pochopíme aj ten odpor a ostražitosť Rusov pred fašizmom všetkého druhu. A na Ukrajine je fašizmus, okrem podpory Banderu a spol. je to vidieť aj na tej ohromnej nenávisti Ukrajincov ku všetkému Ruskému. Veď je to vidieť aj na likvidácii ruských kníh na Ukrajine, to isté robil predsa aj Hitler. Fašizmus je pracovná metóda, ktorú používajú vládnuci hlavne u nás na Západe ale aj inde. Tá spočíva v tom, že sa vyhlási jeden názor sa správny, napr. vzťah k očkovaniu alebo vojne na Ukrajine a ostatné názory v spoločnosti sú perzekuované a ich vyznávači prenasledovaní. Toto je širšia definícia pravého fašizmu, kedy vládnuca moc určuje čo je správne a čo nie a neváha kvôli tomu postihovať vlastných občanov.
Súhlas, tlačenie kalerábov do hláv malých detí je hrôza, je to zločin
Ani palenque by to lepšie nenapísal, žiadne argumenty, žiadne fakty, jednoducho ignorácia, ale písať o tom čo ja chcem alebo nechcem tak to áno. Trolovia na diskusiách sú hlavne preto, aby ich rozbíjali a osočovali prispievateľov. Trolovia sú súčasťou cenzúry, ktorá je aj tu na pravde, dnes mi tu tiež zmazali príspevok.
USA stále vyhlasujú, že nechcú ísť do priamej konfrontácie s Ruskom, že im Ukrajina nestojí zato riskovať 3 sv. vojnu. A ja sa pýtam, bude im zato stáť také Slovensko alebo Litva alebo nebodaj Poľsko? Ja hovorím, že odpoveď znie nie.
Budúcnosť nie je pevne určená a už vôbec nie zmluvami s USA, ako sa hovorí byť nepriateľom USA je veľmi zlé ale oveľa horšie je byť ich priateľ, oni neváhali a nezaváhajú obetovať nikoho pre svoje záujmy...
Neboj sa palenque nám stačí taký Matovič alebo Sulík tí nás spoľahlivo privedú k zničeniu, my snívať o osvietených vládcoch naozaj nemusíme.
Rusko má veľké šťastie na vodcov, veľmi výrazný bol Stalin a teraz Putin, dovolím si tvrdiť, že bez nich by už Rusko neexistovalo bolo by rozdelené na menšie štátiky bez moci ovplyvňovať svoj osud, tak ako sa stalo napr. s Československom, len v prípade Ruska by sa to nezaobišlo bez genocídy. Zhrnul by som to tak, že nejaká naozaj mocná sila dohliada nad Ruskom a nedovolí jeho zničenie, je to romantický pohľad, ale dáva ľudstvu nádej na vyslobodenie, aj keď je to len slabé svetielko(zatiaľ).
Slovensko je tak slabé ako vo svojej histórii ešte nebolo a bude to pokračovať, ten úpadok je stále zrýchľujúci sa. Keby to človek sledoval z diaľky možno by si myslel, že je to nejaký zámer, ale nie je. Je to len stále väčšie podriaďovanie Slovenska nadnárodnému riadeniu(Eset) a navyše Slovákom je to úplne jedno. Takže teraz sa na Slovensku dostávame do stavu keď po zlikvidovaní našej armády(Naď) čakáme kto bude prvý kto nás napadne Rusi, Maďari alebo nebodaj Poliaci?
Otázka kto stvoril Boha:
Keďže existuje len Boh a všetky bytosti sú stvorené z toho Jediného, tak potom kto kladie komu otázku, má takto postavená otázka vôbec zmysel?
A stvorenie odkiaľ sa berie?
Boh existuje v troch stavoch:
V prázdnote, teda neexistencii, kde je prítomný len on sám,
V stvorení, to sme napríklad my ľudia, žijeme plne v stvorení bez toho, aby sme si uvedomovali Boha v sebe.
V kombinácii oboch, toto je stav o ktorý by sme sa mali usilovať(podľa Majstrov). Teda uvedomovanie si stvorenia i Boha súčasne, ak toto zvládneme potom by už utopenie sa v stvorení nemalo hroziť.
Zjavne žiješ v inom svete ako ja, ten tvoj je značne jednoduchší, taký čierno-biely, v absolútnom súlade s názorom mainstreamu. Prebudenie príde a bude tvrdé...
Ono sa to stále deje, každá bytosť bez výnimky je vytvorená okolo svojej božskej podstaty, ľudský jazyk je nedokonalý a tak môže byť čas mätúci.
Už sa to stalo, Boh sa zrušil a zabudol kým je, pozri sa každý na seba, my sme živí dôkaz, že to tak je. Boh sa rozpustil vo všetkých bytostiach a v niektorých zabudol kým skutočne je. A o tom je tento život, nájsť svoju božskú podstatu...
Jednoducho je potrebné vymeniť predstaviteľov za takých, ktorí zvládnu diplomaciu s Ruskom, podľa mňa nemôže byť ťažké takých nájsť. Problémy samozrejme budú robiť média, pretože budú protežovať len takých, ktorí tú diplomaciu s Ruskom nezvládnu, lebo nechcú. Otázka médií sa stáva čoraz dôležitejšou, pokiaľ sa majú ľudia prebudiť bude potrebné prerušiť ten hypnotický prúd manipulácie. Ja dúfam, že výpadky elektrickej energie, ktoré iste prídu kvôli green deal sa o to postarajú...
Idú v tom spolu ale jeden s potešením a druhý nedobrovoľne.
USA chceli vojnu na Ukrajine a majú ju, ukončia ju len vtedy keď im prestane vyhovovať a to sa môže stať, keď im bude hroziť zatiahnutie do reálnej vojny alebo keď si ju nebudú môcť dovoliť. Zatiaľ tieto dve okolnosti nenastali, takže vojna bude pokračovať. USA z tejto vojny profitujú dvoj násobne, za prvé oslabujú Rusko, čo je v súlade s cieľom zničiť ho a za druhé je to finančný profit vojensko-priemyselného komplexu, keďže ten vládne v USA, tak je vojna požehnaním aj pre USA.
Tuto na Zem sa rodia ľudia rôznej úrovne, niektorí z nich potrebujú veriť v nejakej skupine(náboženstvo), je to pre nich lepšie.
Čo sa týka poslednej vety, súhlas to by bol ideálny prípad, keby sme nepotrebovali žiadne barličky, ale keďže sa tu rodíme úplne čistí, tak nám musí niekto ukázať cestu. Duchovní vodcovia alebo majstri tu budú vždy pretože je po ich službách objednávka.
Závidím ti, žiješ vo svete, kde sa dejú nemožné veci, musí to byť úžasné žiť v takom svete.
Tak je to predsa so všetkým nielen s matematikou. Všetko čo existuje je predsa súčasťou božej mysle. Stvorenie je procesoidné teda, založené na procesoch, javoch, ktoré sa vynárajú z prázdnoty a po ich skončení tam zase odchádzajú, prázdnota je v tomto zmysle synonymum pre božiu myseľ.
Maros ďakujem, dalo by sa s tým súhlasiť, teda so záverom, že Zelenskyj musí ísť dole, aby sa mohlo rokovať. Teraz je to na samotných Ukrajincoch, aby dali Zelenského dole, ak tak neurobia, dajú ho dole Američania, ale až sa im to bude hodiť.
Klameš, to Zelenskyj sám sebe vydal nariadenie, že nesmie rokovať. Ruská strana sa stále vyjadruje, že je ochotná rokovať.
Odporúčame