Končím s tebou si len platený troll, ktorých je tu dnes spústa.
Pridaný do ignore.
Končím s tebou si len platený troll, ktorých je tu dnes spústa.
Pridaný do ignore.
Sú u nás americkí vojaci a cvičia u nás Ukrajincov? Prebieha to na určitom území? Nemusíme to nazvať základne USA, je to len územie kde platia pravidlá USA, kde sú vojaci USA a vykonávajú tam činnosť proti záujmom Slovenska.
Slovičkárenie tu nikomu nepomôže až priletia rakety z Ruska určite sa trafia na to určité územie a my zrazu zistíme, že tam USA malo dočasné základne tak ako dočasne u nás boli sovietske vojská...
Bože ty asi žiješ niekde v nebesiach a nie na Zemi. Udalosti tu na Zemi sa predsa dejú v určitom časovom a mocenskom rámci. A v prípade vojny na Ukrajine sú časové rámce tieto:
Majdan 2014 - Nulandová - 5 mld. dolárov na "podporu demokracie"
Minské dohody - Merkelová - Minské dohody boli len zástierka na vyzbrojenie Ukrajiny
Koniec roka 2021 a začiatok 2022 - mierová iniciatíva Mosky - USA sa tým nezaoberalo
24.2.2022 - začiatok špeci operácie
marec 2022 - mierové rokovania Ukrajiny a Ruska, Ukrajina na žiadosť západných spojencov z rokovania odstúpila
Priebeh 2022 - Zelenskyj vydal zákon, ktorým sám sebe zakazuje mierové rokovania s Ruskom
No a teraz ty daj o tom, kde je príčina vojny na Ukrajine a prečo sa tam stále bojuje, rád si to prečítam.
Nemôžeš porovnávať normálny život a politiku, analógie proste neplatia, silné krajiny sa vždy správajú násilne a slabé ako prostitútky,
Nedal si mi tu žiadny argument, ktorým by si vyvrátil moje tvrdenie, že vojnu spôsobilo USA a NATO, tým, že prekročili ruské červené čiary(neutralita Ukrajiny).
A že Slovensko namiesto toho, aby stiahlo chvost a radšej sa nepripomínalo, si tu nasáčkuje základne USA, kde sa cvičia ukrajinskí vojaci a montovne kde sa opravuje technika z Ukrajiny...
Jasné, že nie je, ja to neschvaľujem, ale Afganistan si už odkrútil svoje, všetci už hádam pochopili, že afgánske hory sú nedobytné a dajú im pokoj.
Ukrajina predsa bola pred majdanom v 2014 súčasťou ruského priestoru a neboli problémy. Problémy nastali keď sa za pomoci prevratu(majdanu) do ruského priestoru natlačilo USA a NATO. Takže tam hľadaj príčinu tejto vojny, a keď tomu nebudeš rozumieť tak si predstav Mexiko po prevrate v ktorom sa rozťahuje Rusko a skús si odpovedať na jednoduchú otázku či by sa tomu USA len tak prizeralo?
Čo keby si sem radšej dal nejaké argumenty, či už ideme u nás nastoliť demokratúru?
Klameš. Tu je výpis z článku RTVS zo 17.2.2022(https://spravy.rtvs.sk/2022/02/rusko-ziada-s…)
Moskva podľa kópie listu citovaného ruskými agentúrami opakuje svoje požiadavky na stiahnutie síl Severoatlantickej aliancie zo strednej a východnej Európy a znovu chce záruky toho, že Ukrajine neumožnia vstup do NATO. Ak Rusko nedostane záväzné záruky, hrozí opatreniami „vojensko-technického charakteru“.
Otázne je či ešte bude nejaké NATO po tejto vojne. Po vojne bude o budúcnosti Ukrajiny rozhodovať Rusko a to určite žiadne NATO vo zvyšku Ukrajiny(ak nejaký bude) nepripustí.
Dúfam, že si takto vystupoval aj pri invázii USA do Afganistanu a to je Afagnistan na druhej strane Zeme ako USA. Ukrajina je súčasť ruského priestoru či sa ti páči alebo nie, čo tam robia zbrane NATO? Rusko už dlho žiadalo, upozorňovalo, usilovalo o mier, USA, kolektívny Západ a Ukrajina to ignorovali takže toľko k tomu mieru.
Keď tak veľmi chceš, behni bojovať za Ukrajinu prijmú ťa všetkými desiatimi.
Očistenie Ukrajiny by sme už mali dávno za sebou, keby sa do toho NATO nemiešalo a je zrejmé, že eskaláciou konfliktu raz prídeme do bodu, že tu budeme mať horúcu a nie zástupnú vojnu NATO vs Rusko. Ja osobne z toho nemám dobrý pocit, pretože to bude znamenať, že Východoeurópania pôjdu do mlynčeka na mäso na Ukrajinu a čo ty gejza, vytešuješ sa?
No tipni si čo asi spraví ruské vedenie, keď príde k civilným obetiam, čo iste príde pretože Ukrajinci preferujú útok na civilov? Ja ti poviem, prehlási, že je v horúcej vojne s NATOm a poletia rakety, na opravárenské, výcvikové aj výrobné centrá NATO, ktoré súvisia s vojnou na Ukrajine, teda zasiahnuté bude aj Slovensko. No a teraz sa čajko môžeš vytešovať, ako veľmi im ublížime...
Olympiádu je potrebné zrušiť, aj tak je to len pokračovanie politiky. Juhoamerickí indiáni používali na riešenie konfliktov hry a riadili sa výsledkami, Mužstvo, ktoré prehralo bolo obetované a víťaz mal všetku slávu...
Voľby sú všetko len nie rovná súťaž kandidátov, toto čo tu máme je paródia na demokraciu. Myslím, že aj ten rovnaký volebný výsledok je tu preto, aby sa ľudia prebudili. Ak by boli voľby slobodné a férové, tak by sme sa nad rovnakým výsledkom pousmiali, dnes to ale tak nie je...
Nešli ste na referendum tak môžete byť radi, že aspoň budú, zásluhu má ten milión ľudí čo na ňom bol, bez nich by neboli žiadne predčasné voľby...
Postihnutí sa tu môžu rodiť nie kvôli sebe ale kvôli tým, ktorí sa o nich starajú, je to pre nich tvrdá škola.
Ja viem tie rozprávky, že vedomie je produkt hmoty, prečo by malo byť produktom hmoty niečo iné, kvalitatívne vyššie ako hmota? A ak je vedomie nezávislé od hmoty, všetko vyzerá ináč.
My nič nevieme o tom odkiaľ sú duše, možno by stálo zato si prečítať nejaké knihy od Micheala Newtona, tam dostaneš nejaké odpovede.
Origenes a jeho učenie o preexistencii duše, teda prakticky o reinkarnácii, bolo vylúčené na niektorom koncile, už si to nepamätám na ktorom. Tam sa kresťanstvo zbavilo "záťaže" reinkarnácie. Samozrejme je to blud, hlasovaním na koncile nemožno rozhodovať o realite.
OSN sa nám vyfarbilo, namiesto toho, aby OSN lobovalo o mier naháňa Južnú Kóreu, aby dodala Ukrajine zbrane. OSN je fakticky úplne "nezávislé" od USA...
Odporúčame