Však Rusko s tým viac menej súhlasí, len posunie svoje hranice tak ako mu to bude vyhovovať.
A to, že slušne nežiadalo je klamstvo, si obyčajný klamár.
Hodím sem výcuc z RTVS zo 17.2.2022:
„Rusko bude nútené reagovať, a to aj realizáciou opatrení vojensko-technického charakteru,“ varuje pre prípad odmietnutia ruských návrhov Moskva, ktorej reakcia má podobu asi desaťstranového dokumentu.
Dokument, odovzdaný americkému veľvyslancovi Johnovi Sullivanovi, vyjadruje podľa ruských médií poľutovanie, že Washington neodpovedal „konštruktívne“ na ruský návrh dohody o bezpečnostných zárukách z konca minulého roka.

