Skrze vieru v Krista? Musíme si uvedomiť, že mnoho ľudí sa potrebuje naučiť, že Boh existuje, dokonca sa to musia učiť vierou, to je v poriadku. Ja ale viem, že Boh existuje nepotrebujem sa to učiť.
Naša záchrana, ak je človek k sebe naozaj úprimný a chce dobro nepotrebuje náboženstvo, musíme len úprimne počúvať svoje vnútro, to nás povedie. A my sa tu rodíme ako nevedomé bytosti, teda robíme chyby a nepotrebujeme božie odpustenie za ne, ak sme ich urobili vo viere, že robíme dobro, následky si usporiadame sami.
Nepotrebujeme sa zmierovať s Bohom, mnoho z nás potrebuje skôr zmierenie so sebou samým.
To sú moje názory, ktoré som si vybudoval študovaním, životom..., keďže každý z nás je jedinečný nebudú sa zhodovať ani s náboženskými knihami ani s nejakou oficiálnou náukou, a tak je to v poriadku.

