A čo takto sa vrátiť ešte o 10 rokov späť, ja viem na to pán jan nemá mentálnu kapacitu, ale predsa. Možno si len nevšimol neplnené Minské dohody a vraždenie civilov na Donbase, ktoré mimochodom prebieha dodnes. Z tých zbraní čo Ukrajina dostáva ako pomoc pre boj s Ruskom časť nábojov Ukrajina minie na ostreľovanie civilov na Donbase. To všetko je zrejme v poriadku, stačí mať penu okolo úst a brechať na Rusov, ale karma je sviňa, môže sa ľahko stať, že sa pán jan ocitne na Ukrajine v prvej línie...

