Keby boli Ukrajinci zobrali mier, keď rokovali naposledy bol by to len Doneck a Luhansk, Rusi sa nevzdaju obsadeneho územia pretože zaň zaplatili krvavú cenu. Keď sa nad tým zamyslite, ak má najďalej existovať Ukrajina hoci zmensena o ruskojazycne časti ako prvok nestability a slúžka amerického imperialuzmu, tak radšej nech neexistuje vôbec. Prijatie mieru ukáže schopnosť Ukrajiny sa zmeniť, vymaniť sa spod riadenia USA, ak to nedokáže tak viac nebude existovať...


