Napíšem to ešte raz. 65 rokov je strop,kedy manuálne pracujúci človek môže vykonávať svoje povolanie. Ďalej je to už individuálne.(Ak sa zdravotne cíti a chce,nech pokračuje) Ibaže takých bude tak 20-25% .Argument ,že sa ľudia dožívajú vyššieho veku je štatistický údaj.Nik nepreveruje fakt,či sú schopní pracovať.Druhá vec s ktorou sa nestotožňujem je tzv.solidarita.Dôchodok dostane rovnako ten ktorý má odpracovaných 40 rokov,ako aj ten ktorý sa celý život flákal. Bol by som viac za zásluhovosť ,ako za solidaritu.(Odpracuj 35-38 rokov a máš nárok na dôchodok)

