Vážený kalific....Tie tvoje tabuľky si strč za klobúk. Predlžuje sa ľudský život? Ano predlžuje. Len...za akú cenu.Od šesťdesiatky sú ľudia na ,,práškoch" aby vôbec fungovali.Skús si zájsť do nemocnice a pozri si vekové zloženie pacientov?Koľko 64 ročných dokáže zvládať manuálnu prácu?Vieš aký rozdiel je medzi socialistickým s kapitalistickým dôchodkom? Ten socialistický,bola odmena za odpracovaných 30-40 rokov.Ten kapitalistický je ....čakáreň na smrť (čím skôr -tým lepšie)

