Nuž fajn...Teraz už nič nebude brániť Putinovi poslať do Donbasu 100 000 Ruských dobrovoľníkov. Však to bude v súlade z Ukrajinskými zákonmi ,či?
Nuž fajn...Teraz už nič nebude brániť Putinovi poslať do Donbasu 100 000 Ruských dobrovoľníkov. Však to bude v súlade z Ukrajinskými zákonmi ,či?
Už teraz nemá Kyjevská vláda kontrolu nad oddielmi domobrany,ktorej sa pripisuje 80% zločinov na civilistoch vo východnej Ukrajine.Ak schváli ešte tento zákon ,pritiahne to do tohto regiónu všakovaké existencie s celého sveta. Môžeme len hádať dôvody ,pre ktoré tam pôjdu . Tučným žoldom počnúc a nejakou zvrátenou ideológiou končiac. Svet už asi už zabudol na žoldnierov z Čečenska,ktorí prichádzali s moslimských krajín rezali hlavy Ruským vojakom a civilistom ,alebo ,,nespokojnému ľudu" zo Sýrie s ktorých sa vykľuli žoldnieri ISIL-u môžeme čakať aj podobnú ,,spoločnosť" tu v Európe
Bol si niekedy v tej nemocnici? Vieš ,ako to tam vyzerá?Lekári nechceli,ani väčšie platy,ani menej roboty. Ale chceli zlepšiť podmienky pre pacientov.je na tom niečo ,čo by sa malo odsudzovať...? to nechápem
V Žilinskej nemocnici som bol jeden-jediný raz na návšteve chorej príbuznej . A pravdu povedať,nechcel by som tam ležať ,ani na patológií.Ak chceli lekári upozorniť na neúnosnú situáciu ,inak sa zachovať nemohli. Zákon im zakazuje štrajkovať. Ak je ale reakcia vedenia na katastrofálny stav fakultnej nemocnice takýto je to len bezbrehá arogancia moci.Nič viac. A opäť si to odnesú pacienti
Páni ,,vyšetrovateľia" a načo ste tak dlho čakali. Však túto správu ste mali ,,vypracovanú" už 2 hodiny po zostrelení.
Trocha si ujasni dobu,kedy skončila druhá svetová vojna a kedy bol postavený Berlínsky múr
V tomto prípade je Slovensko veľmi ,,vďačná" krajina. Keď v roku 1944 požiadali o pomoc gen Vierst s Goliánom Červenú armádu o pomoc Stalin (nech bol ,aký bol) pomoc neodmietol. Dnes (keď sme na opačnej strane barikády) akosi ,,zabúdame" Kto nás predal v Mníchove a kto nás oslobodil od fašistov
Je skutočne zaujímave ,že 30 sekund po zastrelení Nemcova si vedel,,kto v tom má prsty" Kto ale zavraždil pred 30 -timi rokmi Olafa Palmeho .......netušíš.....
No ,ako sa zdá detičky majú,,prehľad" a ten ,,správny postoj" k zahranično-politickej orientácií Ruska.Mňa by skôr zaujímalo kto im to ,,vysvetlil" Je totiž známe,že rôzne ,,charitaívne" organizácie financované západom,nemajú v náplni práce len podporovať vzdelanie,či kultúru. Ich skutočnou prácou je nabúrať režim z vnútra. Takto sa to ,,osvedčilo" V Arabskej jari,či v samotnej Ukrajine. Teraz nasleduje Rusko a potom Čína....
Výpoveď ženy na polícií : Sľúbil mi,že ak sa s ním vyspím,kúpi mi diamantový prsteň. Prsteň nekúpil preto chcem nahlásiť znásilnenie......
Tak ,ako západná rozviedka organizovala ,,Majdan" V podobe ,,demokratických mimovládok" či ,,poradcov" ktorým sa poďakoval samotný Obama v Americkom kongrese,tak Ruská rozviedka ,,pracovala " na Kryme. Kto s vás ešte verí ,že toto celé bolo ,,dielom nespokojného ľudu" Ukrajiny Tento štát je strategický pre Rusko ,tak pre USA.Myslieť si ,že by sa ho jedna strana dobrovoľne vzdala je naivné..
Pán Porošenko by si mal uvedomiť ,že zlyhala jeho armáda zo zbraňami,ktoré pozná.Ako chce vyhrať konflikt zo zbraňami,ktoré jeho vojaci nevedia ovládať?Ak si nato pozve ,,poradcov" bude to pre Rusko jasná provokácia a pošlú na východ Ukrajiny len daľších veteránov,ktorí majú z bojov ,bohaté skúsenosti.Nechcem si domyslieť,kam môže takýto konflikt prerásť. Chce mať únia naozaj takéhoto partnera?
Je to ako keby si odsúdený dal o dva ,,šľuky" viac z poslednej cigarety
Ja teda neviem ,ale keď je niekto páchateľ.......nemôže byť zároveň obeťou
Zaujímavá je jedna vec.Separatisti už niekoľkokrát požiadali predstaviteľov OBSE o vyslanie pozorovateľov na kontrolu demarkačnej línie a sťahovania ťažkých zbraní. Takže majú záujem,potvrdiť z nezávislého zdroja kto prímerie porušuje.Kyjev o nič také nepožiadal. Navyše predstavitelia západu opakovane obviňujú s porušovania prímeria separatistov. Nie je to trochu....divé???
Putinovi by ani tak nevadil vstup do samotnej EU ako do NATO.Keď ešte na konfrencií v Budapešti hovorilo o ,,nárazníkovom pásme" ,tesne po Majdane sa už bolo všetko inak. Pokrytectvo západných politikov,,vsadilo" na,,slabé Rusko"neschopné sa účinne brániť.Ešte aj v tejto chvíli,keď už Brusel jasne pozná Ruský postoj je ho podľa slov pána Fulleho ,,do určitej miery akceptovať"Pán Fulle Unia by mala ,,akceptovať" jeden historický fakt : Rusko ,,miešalo karty" v Európskej politike ,už vyše 200 rokov. Vytesniť ho do role nejakého diváka ,ktorého ste sa snažili posledných 20 rokov len ,,akceptovať" sa Vám môže vymstiť.
Keď Ukrajinská armáda zasiahla v Donecku chemickú továreň Pán Lysenko sa blysol tvrdením,že továreň vybuchla od ,,horiacej cigarety" Kým vyšetrovacím týmom na celom svete trvá dlhé mesiace zistiť príčinu výbuchu ,pán Lysenko vzdialený 1000 kilometrov to už ,,vedel" na druhý deň. ,,Dôveryhodné" tvrdenia tohoto pána,hromadne preberané západnými médiami majú výpovednú hodnotu,,veštice" Anabel z TV shopingu
Východ Ukrajiny je definitívne stratený.Ekonomika Kyjeva stojí pred totálnym krachom (medziročný pokles 15,2%) Majdanska vláda sa nám tu snaží nahovoriť čo?...Že má situáciu pod kontrolou?
Nech to znie akokoľvek kruto,trápia sa Gréci trápi sa únia.Načo potom predlžovať túto agóniu. V histórií už Grécko krachlo a Grécko žije.Vinou bývalých politikov sa tento štát dostal tam kde je.Vlády si požičiavali,občania brali.Prišiel účet....
Kedysi sme boli ,,povinní" nadávať na všetko čo prichádza zo západu.Dnes sme ,,povinní" nadávať na všetko čo prichádza z Ruska.Keď sme vstupovali do EU bol som presvedčený,že toto zoskupenie je o SPOLUPRACI a nie o politických ideách. Ak Orbán usúdil ,že je výhodnejšie pre Maďarsko kupovať plyn od Ruska tak nech ho kupuje.Aj keď sa to nebude páčiť partajníkom z Bruselu.
Odporúčame