A v rusku je to ako? Spytaj sa tavariškyne. Nech nám prezradí, ako tam je. Tam už niet kapitalistov?
Veru nie, čoby tam robili. Tam je dnes tak, ako predvčerom.
A v rusku je to ako? Spytaj sa tavariškyne. Nech nám prezradí, ako tam je. Tam už niet kapitalistov?
Veru nie, čoby tam robili. Tam je dnes tak, ako predvčerom.
Ja jem len tento, kvalita za dobrú cenu https://www.startitup.sk/sefpekar-z-yeme-do-…
Ja kupujem v yeme, chlieb 1 kilo po asi 5€, bezkvaskovy, chutny po 5 dnoch.
Ved nekupuj.
Najviac kvičia tí, čo nie sú zapojení do 2.piliera.
Fico je najmazanejší z mazanych špekulantov. Rozpráva len to, čo mu pomôže s %.
Z toho tvojho textu to vyzera, že miesto hodin slovenčiny si chodil poza školu.
Fico je najmazanejší z mazanych špekulantov. Rozpráva len to, čo mu pomôže s %.
Fico je najmazanejší z mazanych špekulantov. Rozpráva len to, čo mu pomôže s %.
Máš tam chybu. Nadpis mal byť: Smer chrapúnsky útočí na vládu
Tank nabíjaný manuálne vs automatom (ten sa može aj pokaziť)
Mnohí nie že vykonavajú živnosť ale maju zamestnanecky pomer. To nejde dohromady. ID je nahrada za stratu schopnosť pracovať, alebo nie?
Zlato je ti nanič, ak ho budeš mať napr. v obliehanom meste a nebude tam dost potravín. Všetko má svoje limity.
Hlad je v severnej korey. Tam pojde Blaha a jeho nohsledi ospevovat ten zemsky raj.
Čo si dávaš? Diazepam a na to borovičku? Alebo niečo silnejšie?
Aj Fico svojho času trepal, že nebude v politike v roku 2014. Už tu nemal smradiť.
64 ročný dôchodca, najväčší triedny nepriateľ. Kokos, toto nevymyslíš.
Odporúčame