Hej? No stačí trochu uvažovať. Kedysi to skúšali tak, že chceli poslať viac za akú sumu to človek predával. Toto si prečítaj.
bla bla...lebo ja poznam dost vzdelaných mladých dievčat a na toto by neskočili.
To bude volička bud Smeru, Republiky, alebo SNS, a možno aj Sme rodina.
Pozná, on robí čuchového testera, že ktorá z nich smrdí najviac. Stadial to pozná. Dobre mu platia a potom ma dost času tu vysedávať a písať odusoviny.
A v tvojej profesii je to ako ako? Je vas dost, malo? Robili tam čistky? Alebo naopak hladaju a ponukaju bonusy?
To by sa ti lúbilo, chodiť naostro.
Alebo ako povedal Bedřich Mára (Bolek Polívka): Se Sovjetským svazem, padla bída na zem.
2x si prečítaj, než reaguješ. Tak inak, štát ma nejaky biznis, ktorý mu prinaša kapitál a ten potom rozdá chudobným?
Kde udělaly soudruzi stavbáři chybu?
Takže sa poskladame všetci všetkym na plyn a elektriku, lebo na to nemajú? Vláda ma nejaky zdroj príjmu okrem našich daní? Ak áno, napíš.
Tento Orgán bude iba tarajko ako Mazurek s Kotlebom
Uhrík ak nechce byť v EU, nech ťaha do ruska
Ako by sa to malo nazyvat inak podla teba?
Odporúčame