U nas sa kradne, ale to je domena všetkych, nie iba ako tu niektorí vypisujú že ficoidov.
U nas sa kradne, ale to je domena všetkych, nie iba ako tu niektorí vypisujú že ficoidov.
Chciválkom môžeš argumentovat do aleluja, ale ten ich progresívny naturel nepustí. Vidia len svoje a svoje.
Ty sa teda vyznáš. Bol po zranení a vedeniu navrhol, že až sa dolieči, žeby bolo fajn, aby ho uvolnili na MS, aby chytil formu, tak suhlasili. Formu chytil, ale nechavali ho sediet na lavičke, tak sa tym treskol.
Už sa učíš pochodovať a hajlovať, alebo máš kupenú letenku a zdrhneš?
nebude-li pršet, tak nezmoknem
Napr. progresívci by uvítali tu šympanzičkovu brušnú tanečnicu. To by bol kultúrny zážitok!
Presne, takto to bolo! Vo všetkom.
To je opak nepráva. Napr. občan, ak dosiahne plnoletosť, má právo voliť. Potom po volbách ješitní progresívci výsledok rozporujú a chcú si svoje právo nominovať ako absolutizmus. Chápeš?
Doma máš všetkych pohromade?
Máš to pomýlene. Nacizmus bola ideologia NSDP. Pouvažuj.
Trafená hus zagágala. O tebe je nadpis.
Prečítaj si članok a netrep pi*oviny
Podľa predsedu odborovej organizácie v závode Ecco Pavla Húšťavu za koncom fabriky v Martine stoja poklesy predaja na trhoch a aj zlé manažérske rozhodnutia. „Vrcholoví manažéri, ktorí tieto rozhodnutia prijali, boli už vymenení. Zrejme na rozlúčku so zlatými padákmi, ktoré im zabezpečia pohodlný život na dlhé obdobie.
Hned ako ty nastúpiš, pojde aj on.
Počúvaj, sú hokejisti čo majú nos na góly, potom takí čo majú nos na prihravky. No a ty nie si ani jedno, ani druhe, si iba poleno, čo má nos na k*k*tiny
Aj to samozrejme.
Počúvaj junáčik, ja robím v banke (ročnik 1963) a teda ešte nie som na dochodku. Pracujem ako schvalovatel úverov. Vieš kolkí maju celkom slušné dôchodky? 1200-1500, aj takmer 2000€ som videl. Mysliš podla tvojej prazdnej hlavy, že tí ludia nemali odvody do Socialnej poisťovne? A kolko by si im chcel dať? Pozor na to, v tebe klíčia marxistické myšlienky. Brať a brať. A dať všetkym tak dajako rovnako, však?
Odporúčame