Ty netaraj!
Nič nebolo nikdy zadarmo.
nakupovať?
No na nákupy treba peniaze. Má?
Kto sa tu zblaznil si ty. Ráno ani nedospíš a už rýchlo do diskusie, poo*ierať mladeho. Je azda v tom týme sám čo hraje?
Netvrď niečo, čo nebolo. V NHL sa hralo v tej dobe tvrdo. Nikde nie je napísané, žeby mu to išlo tak lahko ako v čsl.lige.
Suvorov perlí a tvrdí, že ma Slavkoský strielať aspon 3-4 goly stale.
Ach, vážne?
Je azda spasitel?
Ruský mladík bude debutovať za Montreal. Nie je to spasiteľ, povedal tréner
To čo píšeš má ďaleko od odborného názoru.
Tvoja onania na športwebe a o hokeji a zvlašť na Slavkovského ukazuje, že trpíš nejakou úchylkou.
A čo si od toho slubuješ?
NEKUPUJEM. Pijem najnovšie kapsulovú, nespresso v práci a doma Tchibo.
Na meltu mam dobre spomienky, z mladosti u babky na raňajky.
Ja si myslim, že v tescu by ju mohli mať.
Nevadzí, tento dá 5 golov na zapas a Juro bude nosiť mineralku. Podla teba.
Tebe sa páčia ženy typu súdružka Gottwaldová
Ty ked si prihral, tak to hledali až na mesiaci.
Ludia sú blbí ako tága!
Hneď ako sa chopí vládnucieho kresla šympaznička, tak to tu bude ako na planéte opíc.
Nič, zistilo sa, že s tym pozera opačne.
Prečo si sa poondil?
Za našich hrajú samí cudzinci: Tatar, Nemec...
Všetko je len teória. Stačí zranenie a je po odhadoch.
jemu sa postavil, vraj ho to vzrušilo
Odporúčame