+++++
Ach a ten ustráchaný výraz v tvári!
jeho už nikto nenahovoril, do úradu nastupil s presne tymto zámerom
SP je hlavne v strate koli tomuto: ""Systém započítavania rokov prešiel veľkými zmenami. Kým pred rokom 1993 sa započítavali všetky odpracované roky bez ohľadu na výšku odvodov, po tomto roku platia prísnejšie pravidlá. Do výpočtu sa započítavajú iba tie roky, počas ktorých poistenec odvádzal aspoň 0,241-násobok priemernej mzdy v národnom hospodárstve. Toto opatrenie má zabrániť zneužívaniu systému osobami, ktoré si platili minimálne alebo žiadne odvody."
https://kryptomagazin.sk/minimalny-dochodok-…
Vyplácaju sa nezaslúžene vysoké tzv. minimálne dochodky
A vieš prečo? Lebo štát vyplaca neuveritelne vysoke tzv. minimálne dochodky a príslušne odvody tam nikdy neboli.
cit.: "Systém započítavania rokov prešiel veľkými zmenami. Kým pred rokom 1993 sa započítavali všetky odpracované roky bez ohľadu na výšku odvodov, po tomto roku platia prísnejšie pravidlá. Do výpočtu sa započítavajú iba tie roky, počas ktorých poistenec odvádzal aspoň 0,241-násobok priemernej mzdy v národnom hospodárstve. Toto opatrenie má zabrániť zneužívaniu systému osobami, ktoré si platili minimálne alebo žiadne odvody."
Vystrojiť plnou polnou a poslať na donbas. Tam nech skuša strielať.
30% všeobecného vymeriavacieho základy, ale možno niekto pred ZVS zarabal priemerny príjem, takže by mal dostať 100% do výpočtu. Ak ženam na materskej, tak mužom počas ZVS.
v EU sme 21 rokov panáčik
Vezmi loptu, nie drogy!
Tak aby sme sa ozvali tí, čo sme 2 roky boli na ZVS.
Skřet z Kyjeva je nelegitimny prezident. A aj vtedy vyhral podvodom na občanoch. Tvrdil im do kamery, že žiadna vojna nebude, že to ide riešiť.
Aj kyjevský skřet vraj pekne hovorí, aj peniaze za nim sú ako za AH
Prezradím ti tajomstvo. Smer volili aj ľudia s vš z hlavneho mesta. Jazyky, postavenie.... Aj ja sa pridám. Bude nás čoraz viac!
Ten údaj nema žiadnu vypovedaciu hodnotu. Niečo ako priemerny slovak vypije ročne 8,5 litra alkoholu.
Plus s nimi nastupia dobrovolníci zo slušného Slovenska.
Okamžite zrušiť 13.dochodky!!!
Truhlíčku a tí voliči smeru, čo maju plat 2000-5000€ tým čo zvýšia? Lebo si daj dolu slepecke okuliare a dozvieš sa, že smer nevolili výlučne dôchodcovia.
Chytiť, vyviesť von do parku a zmlatiť ako žito.
Keď práve slušné slovensko neorganizuje majdan na námestí, tak sa poflakujú po obchodných centrách.
Veď šimpečka vybavil plyn, či nie?
Odporúčame