dal ti ohmatať?
dal ti ohmatať?
Šaškovi sa sypali dolariky. vtedy držal hubu a krok.
Za socializmu teda neboli vobec o zasluhovosti. Málo sa zohladňovalo, či dotyčný v roku prepenkoval 4-5 mesiacov.
Neviete, bar je už vypitý?
Určite je to vojna politikov? Nie je to náhodou vždy o peniazoch?
Ale vraj všetci už odišli, kto by tam býval?
Stranícke vyznamenanie
Zeleny panačik objednava 100 tisic krompáčov
že si si zabudol vziat tabletky na ukludnenenie?
na vojne si nebol ty a ty tam neposielaj iných, resp. nepožaduj, aby tam šli iní
jeden hráč má zabraniť prehre?
Si sa oneskoril o 4 roky.
a ty budeš litrom
Choď k očnému. Nevidíš na text.
Zestárl a narostli mu fousy....
Polsko a predtym ich ríšu vždy ohrozovali barbari z východu.
Vieme, tvoj priemer a podpriemer chodil na osobitnú školu.
Martinec nehral v NHL, ale v čsl.lige. Tam lepší hokejista dokazala prevyšovať ostatnych daleko markantnejšie a zvlašť treba zabudkom pripomenuť, že často od juniorky (alebo dorastu) vytvarali bud klubovú a nezriedka aj reprezentačnú dvojicu, alebo trojicu. Po lopate povedane, ak ti má kto prihrať, tak to sype.
Tož len tolko som chcel odborníkom na hokej napísať.
No a ty si nezomrel, iba osprostel.
Odporúčame