Ty si množné číslo europania?
Ty si množné číslo europania?
A kto tam bude pracovať?
Prúser bude až napíšu zatvorený list.
takže už sa spolieha iba na teba a matelka?
učitelia, učitelia...to sú tí, čo prehliadajú šikan na školách?
Z akej rodiny pochádza taketo zviera? Niečo mi hovorí, že to bude hýčkaný pankchart od malička, čo mal, načo ukazal.
Mustafa nevie po nemecky?
Tak to aby si šiel žiť do ázie, zem neobmedzených možností
do riti? a čo by robili u vás?
Tebe spadlo kladivečko na kebulku?
Tie náklady firmy na zamestnanca musia byť prevýšené produktivitou toho zamestnanca. Nikto nezamestná človeka, aby na tom prerobil.
Keď ti chýbajú peniaze, tak musíš viac a lepšie pracovat. Nie iba otrčať paprču.
Ukončeniu vojny predchádza dohoda, alebo kapitulácia. Nie, nestačí, že sa ti prisnilo.
Neboj, teba sa to netýka, ty už si strelený. Síce málo, ale presne!
Š p i n e č k a LEN K O K T Á.
A pako by mal dostat aj masáž chodidiel. Potom by bol krotký ako baránok.
Upísanie je jedna vec, ale obstarávacie náklady na ten byt sa musel z niečoho zaplatiť a tie peniaze napokon chýbali inde, alebo to mohlo kludne byť aj tak, že toto bol presne dôvod, prečo boli nízke nástupné mzdy.
napr. zelensky ponúka svoju hlavu....
t.j. marxisti 21.storočia https://blog.postoj.sk/132425/neomarxisti-v-…
Tak to máš dosť jednoduché uvažovanie.
To najprv prebehnú rokovania. Alebo si pako a si myslíš, že to tak samo od seba?
Odporúčame