žeby fyzika?
žeby fyzika?
Klidek, zhlboka dychaj, tabletky maš na nočnom stolíku.
Len aby stihol poďakovať pospolitý ľud s tymto záškodníkom včas.
Ak tam plyn nie je, tak nie je čo kradnúť
Šimpanzička mu to pošepkal
Tak fajn, napíš mail vyšetrovacej komisii, že ty poznaš príčiny havárie.
Nepotrebujeme predraženy plyn z USA
Vždy ide o peniaze
Ten Chmelár mal pravdu, ked v piatok večer napísal, že progresívci ich napočítajú hádam do rána soboty aj 2 miliony.
Veru úloha splnená, ozvali sa a budu sa poostupne ozývať odborníci na hokej (alebo je toho viac?).
Jeho sa neboja, ale maju obavy z tých tupohlavých más, ktoré oslovuje to jeho IQ húpacieho koníka.
Šimpečka nič neposklada, maximalne lego, aj to pri ňom musí byt asistent pre deti z osobitnej školy.
toto je riadny špekulant. Ak by to myslel úprimne a nezištne, prišiel by s tým už dávno.
Založ banku a požičiavaj za 0%.
Chrúst z Kyjeva rýchlo súhlasi s prepravou. Bolo by len racionalne rozhodnutie nato nereagovať. Banderistan nepotrebujeme.
Ja sa pripravujem na Vianoce. No ved na tie najbližšie.
Ved hej, tvoje basne nestoja za nič.
Odporúčame