Už to máš za sebou?
Takže si dementný dôchodca?
To čo sú za nadpisy? "EÚ dala viac Rusom za ropu ako na pomoc Kyjevu"
Niekto niekomu niečo dáva?
Mne v potravinách bez peňazí nikto nič nedá.
Už balíš plnú polnú teda?
Aké rozvojové projekty?
90% tovaru čo sa produkovala bola nekvalita, o elektronike a autach treba napísať zvlaštnu kapitolu.
zdaniť treba tie tvoje perly čo tu píšeš, každy blby príspevok po 100€
A všetko je inak!
A šympanzička zo Štúrovej nehlada vinníka? Lebo čo ho vidim v telke kvakať, tak stále.
Bojovať za mier, je ako súložiť za panenstvo
Si niečo zle zjedol a zle vypil?
aspoň viem ktoré krajiny zložia vojnový kontigent dobrovolníkov.
"sú prítomní 19 vysokí predstavitelia". Kolko merajú? 190 cm?
No o tebe nie, nepotrebuje.
A ty si skade vyliezol? Ja mam 62 a mal som ju na audiokazetach.
Ľudia budu pracovať do 68, alebo 70, alebo aj 72 rokov a tam netreba žiadne lekarske opravnenie, že ešte vladzu a sú pri rozume.
V električke v hlavnom meste UA mladež sedi po jednom a na druhe sedadlo vedľa si dava aktovku. Idem si sadnuť, hovorím jej, daj si to preč, alebo má ta tvoja batožina kúpený lístok? No nemá. No a potom vidim v mobile písmenka a aha, slečna u UA.
Odporúčame