A kedy príde ten vyšší plat? Po 20 rokoch?
A kedy príde ten vyšší plat? Po 20 rokoch?
Na chleba sa ťažko robilo vždy.
50% z toho čo si napísal
Pred 50 rokama sme si ríkali taky vtip. Že čo by sa stalo, keby je*la atomka v Bohuniacich? No že by sme si vymenili hymny. Češi by spievali nad Tatrou sa blýska....no a slovaci by spievali - Kde domov môj.....
Veru a pospolitý ľud očakaval slubovať nemecke platy, ako český fialový podvodník. Sme azda od macochy?
Dúfam, že chlapi ju "ignorovali".
Ved aké platy, také dochodky. Alebo by to malo byť naopak? Teda že tí, čo brali nízke mzdy, by mali dostávať vysoké dochodky?
Bez poplatkov na dalnici STOP
Toto muselo vzniknuť v nejakej pomätenej progresívnej gebuli.
Ano, dajte to znovu s matelkom.
fet? aleo predsilvettrovska opica?
Do NHL neplatí žiadna protekcia.
To možno platilo pred 400 rokmi. Dnes z tržby 3 grošov 2 groše putujú za hranice ako zisk a žijú tu 3 generácie z toho jedneho.
Ak zavedú pre rozne povolania iný odchod do dôchodku, tak sa ludia budu snažiť na posledny rok zamestnať v tých povolaniach, kde bude skorší odchod do dôchodku. Spomínaš teda lekára a ak budu zdravotné sestry chodiť o 2-3 roky skor do starobného dôchodku, nič nebrani, aby sa z lekara na posledne rok stal zdravotná sestra. A bude vymaľované.
Blava je mala riečky kdesi pri trnave, tak vela šťastia.
Zelensky odkazuje, aby ste si nap*deli. A bude plyn.
Nikto im nebráni sa riadne zamestnat. A kedže su zvyknutí manuálne pracovať, budu efektívni za pásom v automobilkach a ak budu pracovat zodpovedne, svedomite a kvalitne, po 2 rokoch brutto 2000-2000€, to je každý mesiac do SP na starobné dochodkové poistenie cez 300€. A to je super, nie?
Ked Dominik Šašek hral v KHL, vtedy mu tie prachy nesmrdeli?
Odporúčame