Češi to dali na spojenca!
alebo rozprávky o tom, ako sa voda káže a víno pije
Analytik: Ruský plyn zažíva comeback v Česku, dovoz vzrástol o 530 %
Češi to dali na spojenca!
alebo rozprávky o tom, ako sa voda káže a víno pije
Analytik: Ruský plyn zažíva comeback v Česku, dovoz vzrástol o 530 %
Z tej fotografie nevyplýva nič, čo tu tvrdíš.
Tak to sa budu zbohatlici z UA tešiť.
Panáčik lže jako když tiskne.
Tento podliak oklamal svoj ľud v predvečer prezidenstkých volieb, ked si facino poklakol pred kamerami a slúbil skončiť konflikt na východe krajiny.
Patam take zimy, a v okolí Bratislavy
Panáčik lže jako když tiskne.
Tento podliak oklamal svoj ľud v predvečer prezidenstkých volieb, ked si facino poklakol pred kamerami a slúbil skončiť konflikt na východe krajiny.
chceš plyn? skús fazulu a kapustu.
Nemám s tým problem ako 62 ročný
No vidíš a ty tomu rozumieš asi ako koza petrželu
Tomu už nepomôže nič
Možno mal rannú erekciu a hned sa to odrazilo na dobrej nálade
Už som myslel, že aspoň na vianoce "odborníci na hokej"dajú pokoj. A ako čítam, nedali.
Urychlene treba zmeniť štatne nemocnice na akciovky. Tam si môžu o rok pytať platy aké chcú.
Fico ma obchod s potravinami? No píšeš predsa, že zlacnil potraviny. Daj adresu, štartujem autiak s taškami.
Odporúčame