Moderátor TA3, ktorého meno sa nevyslovuje, nedostal na svoju jednoduchú otázku ešte jednoduchšiu odpoveď!
S pocitom hanby sa priznávam, že som tú debatu sledoval (ale netuším prečo). Nevedel som, že meno toho hologebuľnatého sa nesmie vysloviť - ale fakt ho nespomínali. Iste, bol jasne orientovaný (ako aj v inom).
Fakt padlo 47 rokov, Danko tuším na seba dal 48. Neviem prečo to spomínali, ale povedali to.
No ale v zápale boje Danko povedal, že ako advokát zarábal "viac ako 500.000" mesačne!!! Toto je na Slovensku možné? 20 litrov denne? Akýsi polonedoučený právnik? Nájomný vraj - nepoviem pol slova. Henten?
Danko má osobné kontakty s každým. Cár Putin je pre neho Vlado, Orbán...ako sa volá, Viktor? Ostatní sú asi "hej ty". Toľko sústredenej samoľúbosti som asi nezažil.
Téma je moderátor? Tak som mierne vedľa.