Nepovedal, že chce poučovať. Čo sa stalo...sa nezmení.
Interpretovať to teraz nemá veľký význam.
Nepovedal, že chce poučovať. Čo sa stalo...sa nezmení.
Interpretovať to teraz nemá veľký význam.
Myslím, že to píše ironicky. Asi prvýkrát v živote som použil termín na "i". Nevedel som nájsť lepší.
Také strany existujú všade. Je jasné, ako sú ladené. Zrušením sa nič nerieši.
Iste, históriou sa manipuluje. Len neviem kde si zažil, že "vyhladzovanie" Miša bolo tvrdšie ako Jana.
To "bohužiaľ" na konci nebolo potrebné.
Nie je to zlá úvaha. Čisté úmysly akosi nevidno. Teda ja ich necítim.
Ale ja veľmi rád jazykujem. Aj viackrát denne. Nie je to omyl.
Teda aj chlast. Nefajčím. Baby ani chalani, stačia mi zvieratká a rastlinky.
Žiaľ nie. Je nejaká ponuka? Stačí bývanie a strava.
Šéf je jednoducho šéf, jeho meno netreba brať nadarmo...či ako to je.
Normálne je aj nenormálne, aj normálne. Blázon nadáva iným do bláznom, gauner do gaunerov...ku*** do ko****ov.
Vážne? Tak si to robil málo.
Ja nie, ty. Prečo sa pýtaš mňa?
A prečo? Veď tu moňaši tvrdia, že R nemá s tým nič.
Rád by si ich mal v rozkroku, čo?
Akési priškvarené "hajlovanie" nie je rozhodujúce. Dá sa aj bez toho.
Nie sú nutné skutky, ani žaloby. Pohľad na minulosť je jasný. Ale tak to funguje úplne všade na svete.
Teba mám ukrytého, neviem akým omylom som uzrel texty z tvojho pera. Tvoja firma, tvoji zamestnanci? Roztomilé až rozkošné. Tekvicu máš? Kelňu?
Tak: na začiatok stačí 5 minút fliaskať tekvicu kelňou. Potom uvidíme čo ďalej.
Máš predsa možnosť ignorovať - alebo nezízať vôbec. Daj si rannú sériu bačkorami po líčkach. Potom pritvrdíme.
Odporúčame