A čo také by si "nikto" nevšimol? Tak sem nečum a nevšimneš si.
A čo také by si "nikto" nevšimol? Tak sem nečum a nevšimneš si.
Nebľač tu, navštív nejaký hospodársky dvor, maštaľ, chliev či pod. lokalitu.
To, čo predvádza "šéf"...musí už azda mlátiť do gebule aj jeho prívržencov. To už je príliš žrádla a chlastu aj pre kovaných boľševikov (ktorých je ešte asi posledných 100 kusov).
Veľmi, ale neskutočne sa mi hnusia tí, ktorí mu robia krovie. Stáť za nim, prikyvovať: "múdry si si aj najkrajší na svete"...na to treba mať povahu.
Možno nie som dobrý psychológ (určite nie som dobrý)...ale toto erdžanie by ma vyrušovalo aj keby som bol v jeho maštali. Každý deň počúvať to isté, nadávanie a grcanie...to dokáže iba fajnšmeker.
Žiadne "prekvapenie", Tommy Paul je skvelý tenista a nikto nie je neporaziteľný. Mňa prekvapil de Minaur, ktorý v oboch setoch prehrával a oba otočil. Pekne sa včera hralo.
Toto? Veľmi slabý odvar z dedových gatí. Pridaj aspoň onuce.
Máš na mysli svojho slimáka v rozkroku? O toho asi nie je záujem.
Priznaj sa prv než ťa začnem ukrutne mučiť stredovekým spôsobom: že si ty medojed?
Tak-tak...kondom, no fuj! A pichanie bez lízingu a hulenia...to ani nie je sex.
Nebol ani potrebný na ochranu pred pohlavnými chorobami. Ale potom, čo si spomenul nával migrantov...môže to byť celkom pravdepodobný zdroj nákazy.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.
Neuveriteľné, netušil som, že sa dá skopírovať text v cyrilike. Na túto melódiu sa to spievalo. Neviem ani kde som to počul, asi od slovenských emigrantov kdesi v Márii. Takže to bolo asi hneď po okupácii 1968.
Nič nechcem povedať, iba som si spomenul na internátne roky a neskutočnú promiskuitu - a choroby žiadne, ochrana žiadna.
Pieseň s tým nekorelovala, napadla mi iba v súvislosti s titulkom.
Na hlave. Syfilis nám gule rozožiera, kvapavka nám nedá v noci spať...bola taká pieseň.
Dobré baraniny. Takže Penťáci sú komanči? Genitálne. Trikrát denne séria príklepov čelom o dlažbu. Nebude to stačiť, viem. Pridáme aj iné.
Sorry, na Rázsochách sa už smie stavať?
Nerád súhlasím. A aj keď Pentu nemám zrovna rád..."znárodniť" im ich špitál by som považoval za ober-šwyňuchovinu.
Za 30 rokov štát dokázal "postaviť" akési chabé základy...a nie celkom úspešne ich zbúral.
Si sa pomýlil alebo čo? Ako môže štát vlastniť...keď sa všetko sprivatizovalo? Nechali ste si babkám stiahnuť bombarďáky, dedom šlohnúť fajky a dohán, sami ste sa nechali ohnúť...tak čo by ste radi? Korbáč a trstenicu? To sa dá zariadiť.
Skús do tretice, vtedy to bude potvrdené z tvojej strany. Ani podpis netreba.
To je ale veľmi zložitá záležitosť. Obávam sa, že Slovák to nezvládne. Teda možno aj zvládne, no ukradne aj previazané. A nebude mať ani štát, ani občan. Zmizne to, vyparí sa.
To "rozdávanie" boli drobáky oproti tomu, čo nastalo po nežnej. Nepíšem nikomu adresne, nick ako nick, anonymné virtuálne postavičky.
Vieš všetko? Tak to ti závidím. Je možné, že keď príde kamsi mladý cudzinec všimne si aj veci, ktoré sú pre "domáceho" samozrejmosťou.
Navyše, ak sa niekto narodil povedzme v osemdesiatych rokoch...sotva pozná družstevné a štátne byty. Starší áno, mladší nie. Ale OK, nie je to moja parketa. Ty vieš všetko.
Odporúčame