...alebo ľavá...
...alebo ľavá...
To "treba", "by mal byť"...je rozkošná slovenská vlastnosť. Tak to ***** urob. Zasa zalezieš pod posteľ a konať mám ja? Už ma to akosi nebaví.
Nie, on je môj hovorca. Ha-ha-ha...
Neuveriteľné, drahá! Ty si napísala níečo, čo má obsah? Priznaj sa prv , než ťa začnem ukrutne mučiť stredovekým spôsobom: pastovačka? Z tvojej gebule to nebude.
Ty máš iba bludy o tvrdom pipíkovi, čo ti už nehrozí. Ale verím, že pred cca 50 rokmi si bola použiteľná.
Nemáš nič lepšie ako sa chytať za chybu slova?
Buď rád ak nie. Kopem celkom šikovne a presne. Teda do lopty samozrejme.
Ty máš lomoz každý deň. Kladivujú ti v gebuli, zvnútra. Ale...možno je to fajn.
Daj ešte "hehehe", to je super. Má to grády.
Keď to vravíš ty, je to dobre.
Dovolím si myslieť, že to či ty niečo vidíš alebo nie...nebude rozhodujúce.
Veľmi zle. Píšeš buď do redakcie alebo na políciu. Kontrola, zatiaľ korektná.
Až po ovládnutí sveta. Počas vojny tábory pre Slovanov (ak nežijem v omyle) neboli.
Takže, slovanský hološ asi nebol. Alebo sa mýlim. Mýliť sa je dovolené až ľudské.
U mňa nič logicky nevyzerá, ale prosím.
Môže veriť, mať názor.
A čo má akože byť? Dnes je to móda. Naraz si chlapa a budeš frajer. Nemusíte mať nič okolo sexu, stačí prechádzať sa, ísť spolu lyžovať, hrať tenis...a ste jasní.
Bože, koľkokrát som ja bol s chalanmi na lyžovačke či na tenisovom turnaji! Netušil som, že sme B. Dokonca som bol pri mori surfovať a býval som v malom stane s kamošom!
Celé dni a večery sme balili baby...ale podľa dnešných kritérií sme teploši.
Ako syn protifašistického bojovníka, synovec protifašistického strýka, tety atď.
...si dovolím myslieť, že v prípade Slovanov nešlo o "vyhladzovanie".
Pokiaľ viem, Slovania mali byť bytosti druhej triedy, no nie vyhladení.
Doplním. Poznáš pieseň, tuším Eva Máziková? Každý deň som iná žena...
No...ale to je na Slovensku dovolené a tolerované. Žiadny problém.
Študovať a sedieť niekde...to je dosť málo na vierohodnosť. Pre mňa rozhodne nestačí.
Doplním. Dá sa v niečo veriť alebo neveriť. To je neutrál, na to má každý právo.
Hlásať niečo...to je aktívna činnosť. Občas aj zakázaná.
Odporúčame