Uznávam, moja reakcia bola fádna, málo kreatívna.
Uznávam, moja reakcia bola fádna, málo kreatívna.
Hurki zahodil dva tajbrejky ako žrádlo pre psov. Mohol pokojne vyhrať 3:0, keby nemal v gebuli kompost. Iste, to je to, čo veľkých šampiónov zdobí...a priemerných hráčov nie. Kuriozitka, ktorá sa stala po "lapenej" loptičke Hurkim, keď loptička vyskočila asi 5 m do výšky, padla na Novakovu stranu, zarotovala späť na stranu H, Novak ju hral meter na súperovej strane, navyše do autu, prevalil sa cez sieť...to už je pre iných fajnšmekrov.
Dnes velebili zápas Eubanks - Tsitsi. Sledoval som to iba chvíľami. To, čo som videl...bola primitívna, stupídna hra oboch. Keby mi takto hrali dorastenci, vyfliaskal by som aj ich aj sám seba. Chodidlami.
No...nesúhlasím. Hviezdny ženský tenis "sa minul" dávnejšie, potom prišli svetové jednotky na dva týždne (a bolo ich veľa, nechce sa mi písať). Iga je teraz akože seriózna kráľovná, no nie je typ baby, ktorá by magnetizovala. Začína byť naopak nudná. Napr. včera sa chystala podať ako "lačný kadiť"...úplne spomalené. Včera aj zle hrala a zaslúžila si s Belindou prehrať v dvoch setoch. Nebol to príjemný zápas pre oči.
Sabalenka je amazónka, tvrdá bojovníčka...ale estetika hry nie je a nehrozí. Rybakina hrá technicky výborne, kultivovane sa správa...ale nenadchce.
Osobne som skoro úplne stratil záujem o dámsky tenis, no nehrajú zle. Sú ale málo atraktívne, fádne.
Veru, a pri bytovkách/na sídliskách je to také jednoduché.
Ak niekto píše prejavýýýýýýýýýýý...zaslúži si tvrdé ceny.
Ty si radšej nemysli nič. Namáhavé a bolestivé.
Pýta sa v čom by Švédsko bolo prínosom pre NATO. Bolo by to estetickejšie, rozkvitnutejšie, košatejšie. Tak, ako keď jeleňovi 12-torákovi pribudnú ďalší...teda asi nie zrovna trinásty.
Jeden môj starý kamoš stále omieľal, že chlap má 13 pohlavných orgánov. Za Boha som si nevedel zapamätať, ktorý je ten 13-ty. Za honorár prezradím.
Myslím, že toto je iba malé testovanie. Turci svoju silu nepoužívajú ako "parádu".
Tentokrát možno áno. Myslím si, že EÚ im je hlboko v zadnici. Nie je zle overiť či už priateľa alebo nepriateľa. Je dobre vedieť ako sa veci majú.
Fakt? Napr. v čom "klamem"? Nepovedal som, že som pretiahol všetky baby na svete. Iba tie v tvojom okolí.
Vraví sa: nikdy never tomu, kto používa otrepanú frázu "ver mi".
Vieš, kto vtedy žil v Austrálii a Amerike? Ale beriem, mierne som to prepálil. Tak inak: mali svoje obdobie slávy.
Zhovievavo "prijať" Turecko do V4...tak to už je ako strieľať gumipuškou na tanky. OK, mala to byť sranda, možno som ju pokazil.
Turecko vládlo svetu. Asi si to už zabudol.
Nenapísal som, že "klamal". Jednoducho nevie, nemá šajn. Ak niekto kecá o mozgu a ani nevie, čo to je...nie je to "klamanie".
Klamanie je úmyselné zatajovanie pravdy...nie neznalosť.
Ufff..."vám" nechýba. A vy komu chýbate? Vydieranie je v politike bežné až samozrejmé.
Nie. Ty máš azda pravdometer? Tak si ho daj nakalibrovať.
Kde "tam"? V tvojej gebuli a zadnici? Ty to vieš?
Veru, mal hrať na viacero strán. Optimálne na všetky. Ktože je to najsilnejším ohnivkom NATO po Amíkoch?
Všetci hrajú svoje hry, prečo by nemohlo silné Turecko.
Odporúčame