Správne, keď kšefty tak nie iba výhodné pre jednu stranu. Turecko je zásadnou bariérou pred návalom migrantov, teda najdôležitejšou "záchytňou" migrantov. Za to majú určité výhody, to je fakt. Do EÚ sa príliš netlačia, no keď už...nechajú si teraz preleštiť topánky.
Pre NATO sú kľúčoví, pre USA obzvlášť. Ostatní napínajú svaly, teraz Turek nemôže? Ale môže.

