To nie je zrovna úvaha fachmana. Nemám na mysli konkrétne tieto hračky, všeobecne.
Vieš, koľko rokov má Kalošnikov? Alebo Walter PPK?
To nie je zrovna úvaha fachmana. Nemám na mysli konkrétne tieto hračky, všeobecne.
Vieš, koľko rokov má Kalošnikov? Alebo Walter PPK?
Milujem túto priškvarenú "športovú" terminológiu: vraj "neuchmatla ani set".
Je úchvatné až fascinujúce, že napr. o atletike v tomto denníku nie je ani bééééé-múúúúú....
Toto je síce rubrika šport, ale obsah je kompost. Aj teraz, v týždni po W sa hrajú turnaje (aj WTA, aj ATP). To tunajších barenjeros nezaujíma. Budú onanovať nad pakoninou.
Napr. Bastad či Newport prenášajú celý deň aj TV, ktorých signál je bežne dostupný.
Nie, to Slováčiska nezaujíma. Bude masírovať túto moňašovinu.
Tejto kykyňákovine sa tu darí. Treba ešte prihnojiť a zaliať pomyjami. Bude aj orgazmuš.
Môžem s prepáčením vedieť na čo by vám boli vlastní vojaci a zbrane?
Ja som v pohode, milý súdruh. Nezabudol som prepnúť, tento nick je viac na takéto témy ako oči_orla. Počas ww2 vás nebránil nikto, všetci na vás kašlali.
Že v záverečnej fáze vojny, kedy Červená armáda tiahla na Berlín a dorážala Nemcov mala po ceste aj Slovensko - to je pravda. A čo, mali ho obísť? Veď vojaci okrem najvyššieho velenia netušili ani kde sú.
Mňa láskavo nezapasúvaj nikam, je to nad tvoje sily. Prehreje sa ti mozek a praskne hlava.
Nie, nie som občan SR a nikdy som nemal občianstvo SR/ČR. Ale dovolím si rozlišovať medzi štandardnou spoluprácou partnerov paktu...a okupáciou.
Môj dedo so synmi odišli zo Slovenska hneď na začiatku ww2 a chlapci lietali za RAF počas celej vojny. Už sa nikdy nevrátili, nikdy.
Jasné, tí vás priľahnú. Na pohlaví nezáleží.
Vy ste žiadnu "obranyschopnosť" nikdy nemali. Nechcete a neviete bojovať. Musia vás preto brániť iní (vy čumíte spod postele či spoza pece).
No veď práve. Mnohým sa to evidentne páčilo.
Preskakuje ti platňa, mňa ten refrén nezaujíma. Tvoj slovník mi je cudzí, hnusí sa mi. Ťažká subnorma.
Nie. Spojenci úplne normálne akceptujú vojakov partnerských krajín. Dokonca to vítajú.
Nevieš písať kultivovanejšie? Svoje otrepané dristy si nechaj pre lumpenproletárov vo svojej krčme.
Nechcem sa dotknúť SNP. Netreba na obhajobu seba používať úlety inam.
Ale-ale-ale...Byť Slovákom, o vlastnej "obrane" by som radšej mlčal. Vy zbrane hádžete pre istotu čo najďalej do žita a pokojne sa necháte ohýbať, rabovať, sťahovať z kože. Aj po nežnej ste si nechali šlohnúť národný majetok. Iba ste s otvorenou hubou čumeli ako berú dedovi fajku a babke sťahujú bombarďáky.
Vám vadia "cudzí vojaci"? Choď sa prefackať chodidlami.
Nepotrebujem čítať koniny ani s porozumením, ani bez. Faktom je, že Slovák nie je ochotný brániť svoju vlasť (iba úbohých 13% povedalo, že áno). Ty by si asi nepatril medzi obrancov. Tak potrebuješ obranu od silnejšieho.
Chápenzi? A kto vás kedy bránil? ZSSR vás bránil?
Toto bol jeden z najkvalitnejších zápasov, naj"srdcovejších". Nesmiem zabudnúť na Berrettiniho so Zverevom.
Svieti ti kamsi akési Slnko? To je dobre či zle?
Kedysi neboli mobily, PC, TV (pamätám si ako dieťa prvý TV doma). To ale neznamená, že dnes musí chlieb strašne na**** - a ešte aj drahý. Horšie pečivo ako v SR som tuším nikde na svete nežral.
To sa ani úmyselne nedá urobiť, treba mať "české štestíčko" na humusovitý slovenský chlieb a pečivo. A to každý deň. Mäsové výrobky nezaostávajú.
Odporúčame