Pripúšťam, že som ultramálo chápavý (konkrétne tupý). Bojoval si niekedy o život? Nie? Tušil som to.
Dobre, lukostrelec môže pustiť aj viacero šípov...a ak sa dá, aj zdúchnuť. Ostreľovač, brokovničiar, bežný vojak...nemajú k dispozícii iba jeden výstrel. Chceš mi protirečiť na základe vlastných skúseností, ktoré nemáš?
Existuje aj čosi iné, a to je boj o život v bežnom svete. Tam sa môže pichať do očí, trhať uši...hrýzť do krku. Je to zle? Neznie to dobre, no to je úplne prirodzené.

