Verím, že je článok o pohrebe, no nemal som potrebu čítať článok. Videl som ale ako sa spravodlivý Slovák rozčuľuje, že vraj korunovácia stála miliardu (!). A že také veci ako pohreb si majú králi pekne cvakať zo svojho. V monarchii je kráľovná podľa neho súkromná osoba. A mala každú chvíľu vlastný pohreb.
Keď sa míňanie nepáči občanovi UK, to chápem. Ale chápem aj tých, ktorí uznávajú tradície.

