Genitálne. Máš ešte niečo podobne kvalitné? Sem s tým matrošom.
Genitálne. Máš ešte niečo podobne kvalitné? Sem s tým matrošom.
Čo to trepeš? Korunovácia sa azda konala pred tvojimi dverami?
Slováci by mali skomponovať pieseň, ktorá by začínala slovami: blbosť moja blbosť, prečo ma nebolíš? Lebo keby bolela...netrepali by ste komposťákoviny.
Nechápem, prečo má pokrývač striech potrebu zízať na niečo, čo ho dráždi. To je akýsi slovenský masochizmus alebo čo. Daj si radšej preplesk vlastnými chodidlami.
Trepeš slabomyseľné moňašoviny. Daj si sériu príklepov čelom o stenu. Nepomôže, no aspoň budeš vedieť, prečo ti je tak strašne zle.
Úplne nepochopené. Pre barbara som napísal, že ak nevidí v predmetnej udalosti históriu (čo tunajší bačkoristi evidentne nedokážu) a ak korunováciu berie z komerčného pohľadu (že to plebs zaplatí)...tak som uviedol, že to nie je ani stratové podujatie, možno dokonca aj ziskové.
Jasnejšie? Ak nie, nebudem sa už namáhať.
Nezmysly ako vždy. Peniaze zatiaľ nikto nedostal. Sú to prostriedky z eurofondov určené na životné prostredie. Nie na pomoc "tým, ktorí ju najviac potrebujú".
Na SVK sa rozdávanie, akési balíčky, príspevky...stali módou.
Akosi som nepochopil, čo má tento "článok" povedať.
Sú tu predsa dve nesúvisiace veci:
1. či dotyčný získal dotáciu korektne
2. či so skládkou niečo treba robiť (bez ohľadu kto).
Takéto vnímanie, dokonca považovať sa kompetentného posudzovať hodnotu historickej udalosti - je totálne barbarstvo. Neviem, prečo si miešač betónu osobuje právo hodnotiť napr. obraz či operu.
A peniaze...tak toto je náhodou výnosný kšeft. Koľko dostanú len za vysielacie práva po celom svete? Ak to niekto vnímať ako šou, tak náklady sú porovnateľné možno s titulovým boxerským zápasom na štadióne. Myslím, že príjmy z tohto "predstavenia" budú mnohonásobne vyššie.
Paráda. Zjazd trubirohov, ozembuchov, bačkoristov a kelňákov. A akí ste rozkošne jednotní: pusinkovanie, potľapkávanie, pritakávanie, pochvalné hodnotenie toho druhého (vrátane genitálií). Romantika, idylka.
Ja lično nisam hrišćan, ne verujem u ništa (nije razlog za pohvalu). Ali poštujem čoveka bez razlika - dok me ne razočara. Onda je kraj, nikakva druga šansa.
Kosovo i Metohija...vekovima srpska zemlja, kolevka srpske kulture i istorije ...to shvatam kao činjenicu koju ne treba ni pominjati. To je tako i gotovo.
Naravno. Ovi ye_bivetri nemaju pojma o čemu kenjaju.
Milý, drahý súdruh...teda už asi pán. Je dobre uvedomiť si, že Kosovo je provincia Srbska, podobne ako napr. Orava Slovenska. Ak sú na Orave Gorali a cítia sa ako Gorali...je to OK, žiaden problém ak nechcú Oravu odseparovať.
Šiptarov poznám, aj osobne, mal som aj kamarátov. Predsa zmrzlinári fungovali v celej Juhoslávii, tuším aj v ČSSR boli.
Moja mama mala srbský a chorvátsky pôvod (áno, oboje - tak, ako je otec Djokovića Čiernohorec a matka Chorvátka).
Vyrástol som v SFRJ. Výraz Balkán neznášam a nepoužívam. Pokojne to nechám bačkoristom a trubirohom. Samozrejme, že Albánci nie sú Slovania - prečo by mali byť zrovna Slovania? Pôvodne neboli muslimani, ani teraz nie sú príliš veriaci mohamedáni. Kašľú na to. Do svojej komunity iných príliš nepustia.
Teba určite nechcú poznať. Mňa trochu, lebo som pekný, múdry, silný a šarmantný.
Milý priateľu, Albánsko nikdy nebolo a ani nie je pricapené k Srbsku. Reč je o Kosove, čo je mierne vedľa...ako otvory v rozkroku dám.
Termín Šiptar znamená orlia hruď. Oni sami sa tak označujú. Nič pejoratívne.
Azda ten zavináč nie je medzi menom a priezviskom (?).
Je ti zle? V akom je výbore? Donedávna bola jeho šéfkou. Čo by si jej dal, obranu?
Teraz už áno. Hungarofóbia je ale staršieho dáta. A keď v Juhoslávii horelo a tiekla krv potokom...vtedy tuším SVK nebolo v EÚ ani NATO. A vzťahy s Maďarskom neboli idylické.
Odporúčame