Má nejaký problém, prehral pred pár dňami na krpatom turnaji v Banja Luke. Sledujte mladých chalanov páni, hrajú oveľa krajšie. Že vás zaujímajú akýsi plesniví dedovia!
Na to, čo sa deje na turnajoch kašlete, nemáte šajn...vás trápia dôchodcovia. Vezmite lopatky na uhlie, vedro zemiakov, natiahnite niekde špagát...a hrajte tenis, pre Boha.

