Ale tak...začali s tým pri Shiffrinke, údajnom jej atakovaní rekordu Stenmarka. Mal som tu s nimi siahodlhé polemiky...boli v početnej prevahe, v podstate som bol, "sám proti všem". Stačí si pozrieť články o lyžovaní, nie je ich veľa.
Pre spravodlivosť musím uviesť, že to nevymysleli Slováci. Fičí to aj v iných krajinách. Ja som zrovna poukazoval na to, že napr. v tenise sa taký bordel ako je zmiešavanie mužských a ženských štatistík nerobí - a hľa, už je to tu.


