Zatvorené obchody sa pertraktujú odkedy sú otvorené.
Zatvorené obchody sa pertraktujú odkedy sú otvorené.
Zákazy sú všeobecne väčšinou negatívne. Vlastne aj nariadenia. Človek miluje buzeráciu, zrejme aj autobuzeráciu.
Náhodou som sa sem pozrel a dovolím si opraviť slovenskú sprznelinu "ži a nechaj žiť". Je to veľmi slabé, pasívne. Niečo ako "nehas čo ťa nepáli". Treba hasiť aj to, čo páli iných. Nehasiť...je ignorovať, nevšímať si ležiaceho, bitého a pod.
Späť. Správne znenie je: ži, nechaj žiť, pomôž prežiť. To "pomôž prežiť" je zásadné. Úplne kľúčové. To tuším Slovákovi aj chýba v charaktere. Iste, nie každému.
Opakuješ sa, daj jednu sériu na olovrant. Kľudne o stôl, šetri kríže.
Trefa, nenarodil som sa na Slovensku a nikdy som v SR nerobil. Nemám občianstvo SR.
Žiaľ, bývam na SVK dosť dlho. Vidím, počujem...a možno triezvejšie vnímam než zaujatí ľudia.
O 1.800 viac než doteraz? To asi vlastníš nemocnicu.
Vtipné do popukania.
To "sa zabezpečí" milujem. Kto? Subjekt.
Môžeš tam zriadiť súkromné pracovisko.
Jasné, faktúry za energie vyššie o 200 eur...to sa nedá prežiť.
Bez primárneho kontaktu sa do špitálu nedá ísť (okrem urgentu). V takom prípade by zdravotníctvo skolabovalo.
Priateľu, od narodenia žijem v lekárskom prostredí. Mám 40 rokov praxe.
Kto chce robiť za keš, nech sa páči. Pacientov pripravených všetko platiť je v SR pomerne málo.
Dobre chápeš, klaňačka. Keď sú tam a niečo sa im stane...
Chlapík vyššie reagoval na vyjadrenie oligarchu.
Strašné moňašoviny. Zdravotníctvo pikuje nadol od nežnej.
Akú pravdu povedal? A ty si čo povedal? Iba bláboly.
On fabriku postavil? Nemocnica je súkromná či verejná?
Doplním.
Povedzme, že je tam potreba/záujem o úrazovú chirurgiu. Nutné sú minimálne dve veci: vybavené pracovisko a erudovaný personál. Majú to v LM?
Nič také ten vyššie nenapísal. Radšej neinterpretuj cudzí text.
Zrejme nemá kvalitnú traumatológiu.
Ale krátko. Potom by to už bolo jedno.
Ono tí súkromní lekári sa nemajú zrovna najhoršie. Iba nariekajú.
Odporúčame