Ja už dlho neviem pochopiť, čo si taký Fico o sebe myslí. Potrebuje ochranku, nemôže ísť ani kúpiť si rožky a salámu.
Aspoň polovica národa ho nenávidí. To je život?
Ja už dlho neviem pochopiť, čo si taký Fico o sebe myslí. Potrebuje ochranku, nemôže ísť ani kúpiť si rožky a salámu.
Aspoň polovica národa ho nenávidí. To je život?
Bla-bla-bla...Nechal si si šlohnúť všetko v predklone, mlčky a so sklonenou gebuľou.
Ty trepeš. Kto sprivatizoval Slovnaft a kto mu ho podaroval?
Iste, zdaňovanie dnes...s tým nemá nič spoločné.
A kto príde? Mesiáš? Svojho Fica si zaves do udiarne.
Slováčisko repovitý neuznáva ani Belindu Benčičovú za Slovenku. Vraj: narodila sa inde, nie je naša!
Pritom dievča má oboch rodičov Slovákov a prijala aj slovenské občianstvo.
Áno, znamená. No v slovenčine skutočne existuje aj také priezvisko, jedného som osobne poznal:
https://ms-my.facebook.com/armsport.sk/posts…
Inak, nie je vôbec ojedinelým činom, že niekto odkáže majetok/časť majetku kamsi do vlasti svojich predkov. Toto bude taký prípad.
Každé ministerstvo môže v pohode fungovať bez ministra. Napr. aj teraz financie akože "zastrešuje" premiér. Neviem, čo je na tom také neobyčajné.
Gabriel Eichler. Trvalo mi to, namakal som sa. Zle som na to išiel.
Nie, myslím to úplne vážne. Dám asi zlé prirovnanie: nájomná vražda. Vykonať a zmiznúť.
Prijateľnejšie je možno krízový manažér typu...vypadlo mi meno. VSŽ, pôvodom slovenský Žid. Pol roka, revitalizovať, zarobiť strašné prachy...a ide sa inam. Tento chlapík mal ošetriť energetiku (ceny) a zabezpečiť aby bol schválený rozpočet na rok 2023. Stalo sa. Misia splnená.
Máš pocit, že nie som kľudný?
Najprv som to videl takto aj ja. No situácia skončila, on už nemal čo robiť.
Aké, že žiaden výsledok? To, na čo ho "najali" bolo urobené.
??? Najprv som videl titulok a jeden príspevok. V titulku bol "ibra".
Ten vyššie žiadnu krásu tela nespomína. Možno ty snívaš o kráse chlapov, možno si baba...alebo oný.
Možno je to zlé, potupné, hriech: priznávam sa. Donalda mi nie je ľúto. Dokonca mu to prajem. Strašné.
A fakt! Ako aj všetci Penťáci. Zaujímavé.
Robil som si srandu. Písal si živnostník...teraz to vyzerá ako súkromná osoba.
Samozrejme: neviem, čo platíš a ako je to počítané.
Ale...to sú moňašoviny - ako, že pápež (teraz zomrel) bol vojak Wehrmachtu.
Tie trenky sú riadne otrepané, daj niečo kreatívne, nápadité. Napr. babkine bombarďáky.
No, ak ide o trojnásobok 33...tak tú stovku za rok (ak pánbožko dajú) naškrabkáš.
Ak nie, konzultuj PP. Ten je v škrabkaní doma. Aj za ušami.
No vidíš! Nemusel si ani teperiť na plac toho futbalistu Ibra. Belmondovitý chlapík, nie?
Odporúčame