Medzi zbabelcom a supermanom je ešte dosť stupňov. Je nepodstatné čo som ja.
Slovák sa za posledné storočie zrovna nevyznamenal ako hrdina. Vlastne nikdy.
Medzi zbabelcom a supermanom je ešte dosť stupňov. Je nepodstatné čo som ja.
Slovák sa za posledné storočie zrovna nevyznamenal ako hrdina. Vlastne nikdy.
Vážne? Veď to je pointa - bombardovanie BR OSN neschválila.
Inak, ak na to máš...izvoli. Možemo srpski/hrvatski/srpskohrvatski. Čini mi se da sam pre par godina pokušao...nemaš pojma.
Na bránenie sa. Nechávate babkám sťahovať bombarďáky, dedom konfiškovať fajky a dohán. 100 rokov ste nebojovali. Aj v "prichmatizácii" ste si nechali stiahnuť kožu. Zbabelci.
Či viac alebo menej...na veci nič zásadne nemení.
Vy nepotrebujete obranu, vždy vám bola na nič. Nemáte totiž odvahu.
Nechápem prečo, Slováčisko repovitý si praje, aby svetu šéfovali Rusi.
Nechce, aby bol pokoj, aby bolo dobre. Má byť bipolarita...a Rus má ťahať silnejšie.
Do parlamentu by sa podľa môjho gustu nemal dostať vôbec nikto.
Fakt? Odkedy existuje takáto regula? Môžem sa uchádzať o členstvo v nejakom klube...iba ak mi to susedia dovolia?
Iste, ak budem robiť bordel...susedia majú právo protestovať/sťažovať sa/brániť.
Členovia klubu môžu mať výhrady k vstupu nového uchádzača.
Podobne ťažko sa ospravedlní delostrelecká paľba na Dubrovnik.
Vukovar sa veru ťažko vysvetlí...a ešte ťažšie ospravedlní.
Je tragédia, že za toto, čo sa deje...zaplatia generácie bežných ľudí. Personifikovať zlo je nezmysel. Diktátora si má vybaviť vlastný národ.
Vlastne: nemá mu umožniť vyrásť.
To, čo bežní/obyčajní Rusi zaplatia...neodčiní to, čo sa deje. To nie je náplasť.
Ak "konzumuješ" don Roberta F...tak robíš presne to, o čom vravíš, že nie.
Vlastne, je dosť ľudí, ktorí sa pri ňom mali dobre. Zrejme stále majú.
Iste. Ale článok je o Sulíkovi. A ten ukázal už asi všetko farebné, čo v perí má.
Prinajmenšom vám ujdu vetry. Sú silnejšie než vy.
Odporúčame