Mierne vedľa, mám na mysli prichmatizáciu. Tam si si šlohol, tak OK?
Vražda sa nedá odškodniť.
Mierne vedľa, mám na mysli prichmatizáciu. Tam si si šlohol, tak OK?
Vražda sa nedá odškodniť.
Ale prosím. Za 15 rokov o tom píšem konzistentne, tisícky postov. Tvoje "poznanie ma" je roztomilé. Vliezol si mi medzi polky alebo čo?
Tvoje obľúbené "sa musí" je bohovské. Vrátiť rozkradnuté sa "nemusí"?
Rannú sériu čelom o stenu si si ešte nedal, že? Tak ju doplň aj o dlažbu.
Zasa máš meteorizmus? Skús to vypúšťať ušami.
Svoje interpretácie cudzích textov a súvislosti si kamsi zasuň. Ja som 5 rokov čistil podsvetie "na mokro", ty asi sotva. Vyššie sú prázdne bláboly.
V konečnom dôsledku je úplne jedno, čo kamery videli a ako sa vyhodnocujú záznamy. Akési "objasnenie" na tom, čo sa stalo nič nezmení.
Ak niekoho niečo nebaví - nemusí to przniť. Napr. aj umenie?
Nie, nehovorí sa. Na požiadanie sa môže odhadnúť. Ja to nerobím.
To, ako sa "liečiš" nazvi pokojne ako chceš.
S tými ypsilonmi si robíš dúfam srandu (?).
Nehovorí sa, koľko komu zostáva času. To máš z filmov.
No a nechcený, ale pravidelný pohyb po nociach v chladnom počasí...si dal na plac ty. Ja to volám zakrádanie sa (s dovolením - aj bez).
No super. Mrzí ma, že si dospel k názoru, že oficiálna medicína nie je všemohúca.
Zakrádanie sa po nociach v chlade má určite svoje čaro. Možno aj lieči.
Fakt? Tasery a pištole je dovolené nosiť?
Policajti naozaj potrebujú cvičiť, hoci aj sami na sebe. Lebo čo zásah, to prúser.
Nechtiac si sa začal pohybovať? Dokonca pravidelne? To interesantnô býti.
Čo je to "v podstate"? Bol si - alebo podstata do teba vošla ako Duch svätý? Lebo vraj do jednej panny vošiel a bol z toho Kristušák.
Ufff...dokonca zovšeobecňovanie, tisícky skúseností, asi aj vyhodnocovanie správania sa iných.
Na čo je dobré trepať kykyňákoviny?
Odporúčame