Asi. Veď aj ten špitál je po životnosti. V SR sa dá iba vybudovať paralelné zdravotníctvo, čo dokážu možno Mimozemšťania. Toto existujúce naberá vodu a spoľahlivo smeruje k dnu. Resuscitovať sa nedá, už dávno je pozde.
Asi. Veď aj ten špitál je po životnosti. V SR sa dá iba vybudovať paralelné zdravotníctvo, čo dokážu možno Mimozemšťania. Toto existujúce naberá vodu a spoľahlivo smeruje k dnu. Resuscitovať sa nedá, už dávno je pozde.
Nie som dobrý adresát, nemám právo zúčastniť sa referenda. A keby som mal právo...rád by som ho NEvyužil.
A tí iní, noví (či starí)...budú lepší?
Veľmi dobrá poznámka. Ešte sa tým chváli.
Áno, vrtuľník.
V Brezne sa žiadna seriózna medicína nerobí a nemôže robiť. Ak je niekto ochotný investovať do súkromnej nemocnice - nech sa páči. Na dnešný štandard tam ale personál sotva dostanú.
Vravíš "nehoda"...Vieš, čo je to traumatológia, popáleniny? To majú v Brezne?
Fakt? Príde Mesiáš alebo čo?
To je lazaret, minulosť. Takú starostlivosť vedel poskytnúť aj môj dedo, aj teta. A doma.
Raz denne (ak chceli aj 2X) prišiel doktor, 1-2X sestra. Kľudne aj pravidelná infúzna liečba, starostlivosť a prístup/ľudskosť 50x lepšie ako dnes. Odber krvi - žiaden problém. Iste, niečo sa platilo. No ten komfort pre chorého bol mnohonásobne vyšší ako v provinčnej nemocnici.
Čo by mala byť provinčná nemocnica? 10 pacientov internistických, neurologických a pár iných spolu? Kto by to financoval? Iste, môžu byť takéto zariadenia...súkromné, priama platba. Moderná medicína je ale o inom. Uznávam, že aj to, čo som popísal má svoj cveng.
Myslím, že tu už nie je o čom písať. Predmet je identifikovaný, ako sa dostal do tela známe nebude nikdy. Nie je to nič veľké a ani záhadné, je to porovnateľné ako keby sa do patróna brokovnice do brokov pridal pištoľový náboj. Mohol by celý náboj vojsť do tela...ale aj vybuchnúť. Nevybuchol.
No a "operácia"...ak je čistý, priechodný kanál, pokojne sa ten projektil dá vytiahnuť peanom, u tvrdého borca aj bez anestézie. A je vybavené. Nie je nutné ani rtg.. Môj pradedo to na bojisku počas 1.ww robil takto.
Ty si pravdomerač? Ten text je pri každom článku - to je pravda.
Rád, aj nabudúce. Za príplatok aj štelovanie uší.
Ty ale stále to isté: bla-bla-bla. Cesty pána nerieš.
Magoni je typ trénera pre rodiace sa lyžiarky...najmä fanatické. Modelár.
Nuž, je jedno či pustíš do gatí teraz...alebo o 3 sekundy. Ty ani plienky nepotrebuješ, máš to rád priamo do postele. Poraď sa so sebou...a plienkami.
Ale iste, Slováčisko repovitý je v morení veľmajster.
Ty sa pre istotu necíť bezpečne ani pod posteľou.
Vážne? To je ale tvoja strana. Si tam tuším upratovačka a leštička.
Úžasné, originálne, genitálne. Daj ešte nejaké preplieskaninu. Kelňákovín nikdy dosť.
Mne pomáha klasika, teda prdenie. Tebe sa pri tom stávajú nehody, nie?
Nie, ja to robím pred spaním.
Odporúčame