Je to môj originálny text, kopírovať svoje môžem:
No...dvojciferné plusové teploty a sneh...to akosi nejde dokopy.
Čas podujatí je na môj vkus čudný. Kombinácia denné svetlo/umelé osvetlenie...to nemám rád najmä v tenise. V lyžovaní to pravdu povediac nepoznám. Ale nie je to môj problém.
No ak tam bude dostatok normálneho snehu...tak pôjdem zjazdovku osobne prejazykovať. Všetko komplet vylížem. Nech sa mi hoci aj uši stočia do vývrtky.


