Vravel som ti, že sa s tebou nebudem baviť. Hrala sa azda aj kvalifikácia - či nie? Hrajú aj veteráni, jednonohí aj jednookí. Rozumieť sa vnímam vedieť hrať. Kretenizmy "okolo" mám na háku, podobne ako teba.
Vždy, keď si sa doteraz pokúsila "zosmiešniť ma"...uletela si do Mária alebo urobila obrovskú chybu. Teraz repríza. Hrajúcich tenistov (osôb) na AO bolo niečo medzi 800 a 900. Postupne sa ich počet znižuje.
Mimochodom, v hlavnej súťaži je 128 singlistov...ale aj singlistiek. Ušetri si baraniny.
Ešte raz: nebudem s tebou komunikovať. Alebo sa môžeš na mňa lepiť spôsobom ako svorka boľševických ozembuchov. Nepozerám sa na ich bláboly o ničom. S tebou sa občas dalo komunikovať, no mám ťa definitívne plné zuby.


