Čo keby si ty neriešil kedy kto má s niečím skončiť?
Čo keby si ty neriešil kedy kto má s niečím skončiť?
On má iný problém. Nemôže zabojovať o rekord v počte GS. Vlani mu do pravého GS chýbal posledný krok, no v tejto sezóne nemohol urobiť ani prvý.
Naplánovať si chytiť na dnešok môžeš akurát filcky alebo kvapavku. Ani syfilis sa nemusí zadariť.
Emócie sú široký pojem, nie je to iba radosť/smútok.
To nie je jednoduchý jedinec, ale netvor, zruda. Jeho ani kanalizácia nechce prijať, vyhadzuje ho von.
Čo sa tak strašne čo? Chýba ti jedlo dôležité slovo, bez ktorého text nemá zmysel. Podobá alebo lepí? Netuším, na čo sa podobá, no nič pohľadné si predstaviť neviem.
Kamaráti sa s najodpornejšou tunajšou spodinou, hospodárske zvieratá sú o pár tried nad ich úrovňou. Takže je možné, že by sa chcel dotiahnuť na ich úroveň a obhospodáriť nejakú peknú prasnicu alebo prejazykovať jalovičku pod chvostom.
To je taká novinárska "dynamická zápletka". Mikaela už na malý glóbus v slalome v tejto sezóne ani nemyslí. Predpokladám, že jediná výzva aktuálne je navýšiť celkový počet výhier.
Veľký G by bol bonus. Zaobíde sa aj bez toho.
Ešte horšie. Oddýchni si, sme na úplne iných frekvenciách. Dokonca aj vlnové dĺžky sú rozdielne.
Tam, kde to vybavíš. Európa ma momentálne príliš nebaví. Pokojne exotický ostrov.
Horšie ako kedykoľvek. Až som zhrozený. Katastrofa.
Napísal som ti aké sú podmienky, nereagoval si.
No...včera som naznačil, že sú aj horšie možnosti ako vyhostenie. Nebudem ich konkretizovať. Azda k tomu nepríde.
Vnímaj ma ako chceš. Nie som anti...ani nadšenec.
Asi. V podtitulku píšu: proces bude verejný. To evokuje ľudový tribunál.
Nasleduje verejná poprava, v horšom prípade lynčovanie.
Je ti zle? Treba poslať RZP?
Píšem o nadpozemských veciach, tomu nerozumieš...vysporiadaj sa s tým.
Vďaka, som poctený tvojimi "hodnoteniami" mojej osoby. Slabý odvar, čajovina.
Všetkých si si prezrel, prípadne ich pitval? Si výkonný, pán kolega.
Mimochodom, to "placebo" je na čo dobré? Okena, brzdová kvapalina by neposlúžili?
Netreba pichať nič. Keby sa niečo robilo pred kamerami a nechcelo sa podať to, čo sa má zapáčiť...tak fyziologický roztok.
Ešte to falšovanie. Je oveľa jednoduchšie, elegantnejšie a menej napadnuteľné falšovať očkovanie.
Toto nemá byť navádzanie na niečo. Osobne by som ale podozrieval skôr toto.
Lenže...tento junák chcel zostať "nepoškvrnený". Chcel byť symbolom nepoddania sa. Neviem, či to mal premyslené dobre. Cez akýsi pofidérny test...asi nie. Celiakia...škoda slov.
Pane Bože! Niekedy ma udivuješ a už aj sklamávaš.
Pol roka po uzdravení sa (po chorobe) som mal 52 násobok.
Odporúčame