Test ako "dôkaz čohosi" je v tomto prípade absurdný. Podmienku majú očkovaný...alebo do 6 mesiacov od choroby. Použiť "pozitívny test ako "dôkaz uzdravenia sa"(prekonania choroby/...je biologický nezmysel. Je to otočenie na hlavu.
Negatívny test je celý čas krátkodobá "priepustka". Už nie všade. Teraz je "pozitívny test" dôvod zákazu zúčastniť sa (ale iba 7-10 dní). Následne sa ten pofidérny + test stáva na pol roka dôkazom o "prekonaní"? To neobstojí ani logicky, medicínsky už vôbec nie. Takže, 10 dňový a starší + test je priepustka do normálu?


