Treba asi upresniť: nejde o tenisové pravidlá.
Treba asi upresniť: nejde o tenisové pravidlá.
Redakcia, a čo takto písať o tenise? Napr. pred cca polhdinkou Monfils zahral unikátny long line. Bol na BH strane, asi meter mimo. Odtiaľ hrať FH po čiare je úplne kuriózne. Dal to presne na spojnicu (do rožku).
Geniálny úder. To nebolo inside in...outside in FH po BH čiare. Termín outside in sa vlastne ani nepoužíva.
Aj filcky sa mi roztancovali a pritakávajú. Možno bude aj erekcia.
Neviem, či som sa niekedy vyjadril o Igorovi (skôr nie). Nepoužívam jeho meno, ani koviďácku terminológiu.
Tentokrát, či chcem alebo nie - s titulkom sa vnútorne stotožňujem.
Netrep stále to isté. Inú platňu nemáš? Otravný si fest.
??? Toto má ***** čo spoločné s AO?
Už aj "Pfeizer"? *****, čo vy nevymyslíte! Dal si mu to do žaluďa alebo medzi oči? Oboje? To je žúžo.
Dedo Rog sa vraj neukáže do W...možno ani vtedy nie.
Ako som sa sem dostal? Bačkoristu 222 mám predsa ignorovaného (?).
Nie malo - má. Turnaj len začína. Je tam možno tisíc hráčov + ich realizačné tímy (takže tisíce). Výnimku vraj dostalo 5 (päť) osôb.
Čiže, nie paušálne...a nie mútiac vody a dvíhajúc prach. S akýmsi slovanstvom to nemá nič spoločné.
Opodstatnenosť a logika opatrení...to je iná téma.
Zasa blbosť. Kedysi sa športovalo zadarmo...dokonca to ľudí aj niečo stálo.
Vraj: "hrozí neúčasť"...to sú mi za formulácie :-))
Jasné, že to nie sú drobáky. V zmysle aktuálne fungujúcej filozofie príde aj o ostatné zmluvy. Toto ale nie je pointa.
Pointy sú už vlastne dve. Prvotná je očkovanie a následne...správanie sa po kategorickom vyjadrení sa, že odmieta vakcináciu.
Pozeranie sa na očkovanie ja nebudem hodnotiť. Ani tak, ani onak. No ak už niečo odmieta, vie, ako sa veci majú...tak potom nie je čo riešiť. Vravím to ako obvykle všeobecne.
??? Veď som predsa napísal, že to nemalo atribúty pytliactva. Obviňuješ mňa, ktorý som to správne označil?
Ešte doplním. Pytliak je v konfrontácii s ochranármi extrémne nebezpečný. Vie, čo mu hrozí. Ak vycíti šancu dostať sa mimo...ak odhadne, že sa prestrieľa...tak sa o to aj pokúsi.
V tomto zmysle platí to, čo som popísal vyššie. Nielen škody...ale aj bezprostredné nebezpečenstvo pri zatýkaní.
Jasné, odbočil som.
Ochrana národných parkov...to je veľmi špecifická kategória. Pytliactvo...to je v mnohých krajinách na úrovni najtvrdšej kriminality. Realizuje sa rôzne...niekde aj nešpecifikovane. To posledné slovo sa mi páči.
Má to byť na úrovni špeciálnych jednotiek (automatické zbrane, guľomet na korbe auta). Nevidel som to na vlastné oči...rád si to takto predstavujem.
Ale platí, možno aj v Európe: biele mäso, zbrane, drogy, pytliactvo...podobná úroveň spoločenskej nebezpečnosti. Iste, moje poradie je takéto. V niektorých krajinách by som dal pytliactvo úplne hore, na prvé miesto.
Drogy by som nenadradil nad biele mäso nikdy.
Ty niekomu vládneš? Lebo neovládaš ani vlastné zvierače.
Toto je sile pomýlené. Usmrtiť zviera nie je pytliactvo. Trebárs tu ide o úplne iný trestný čin.
Pytliactvo je mať úžitok z koristi: mäso, kožušina, trofej atď.
Odporúčame